Українська правда
Історична правда

В Торонто розпочинається будівництво Меморіалу жертв Голодомору

11.04.2018
Версія для друку

Відкриття Меморіалу в Канаді планується 21 жовтня 2018 року.

Про це повідомляє Меморіал жертв Голодомору з посиланням на ресурс "Новий Шлях".

 Проект Меморіалу жертв Голодомору в Торонто. Фото: 
Brown + Storey Architects Inc.

Бюджет всього проекту становить 1,5 мільйони доларів. З цієї суми будівництво займе 1,2 млн. доларів, решту буде витрачено на підтримку Меморіалу, церемонію відкриття та освітні проекти для інформування широкого кола осіб про злочин Голодомору-геноциду.

"Проект вже зібрав понад 1,0 млн. доларів і пожертви продовжують надходити від членів української громади в Канаді. Основними меценатами є: Фонд сім'ї Темертей ($ 500 000), Українська кредитна спілка та Кредитна спілка "Будучність" (по $ 100 000 кожна), Фонд ім. Шевченка та Фонд сім'ї Ігнатович (по $ 50 000 кожний) та Джордж і Жан Охрим ($ 25 000 - витрати на скульптуру "Гірка пам'ять дитинства" Петра Дроздовського, яка сьогодні є всесвітньо визнаним символом Голодомору). Також близько 150 осіб пожертвували від $ 1000- $ 25000", - зазначила координатор проекту Оксана Рева.

"Там не буде дуже високого пам'ятника, але це буде місце, куди можна буде прийти і спокійно подумати про жахливий геноцид, що стався в Україні 85 років тому і вшанувати всіх загиблих українців", - наголосила Оксана Рева.

Нагадуємо, що на початку квітня Кабмін заклав капсулу ІІ черги будівництва Меморіалу Голодомору.Теми: Голодомор, меморіали, музеї, Канада

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter