У Києві понівечили банер про Степана Бандеру. ФОТО

На Майдані Незалежності невідомі порізали банер із інформацією про лідера Організації українських націоналістів (ОУН) Степана Бандеру.

Про це повідомляє "Громадське радіо".

Фото: "Громадське радіо" 

Банер про Бандеру висить поблизу Головпоштамта вже кілька тижнів. Це — частина виставки "Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори".

У виставці йдеться про 30 людських доль за дротами 11 таборів Третього Райху, серед них окремі стенди присвячені й українським націоналістам.

Довідково. Степан Бандера — український націоналіст, лідер ОУН. У період німецької окупації був затриманий та ув’язнений у тюрмі Целенбау концтабору Заксенхаузен. У 1959 році вбитий агентом КГБ у Мюнхені.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…

Як Василя Стефаника було врятовано від страти

Я йому представився й сказав, що їдемо на розмову в "пруському" штабі, висловив я при тому надію, що все буде тепер добре, судячи по прихильних словах шефа штабу. Стефаник одначе приймав мої слова холодно, а вкінці запитався мене на ходу до авта:
— Коли Ви кажете, що Ви УСС, то скажіть мені, чи мене зараз розстріляють, чи ще будуть мучити?!..