Січеславська – ТАК! Активісти нагадали депутатам, хто такий Петровський? ФОТО

18 жовтня під стінами Верховної Ради активісти Громадської підтримки СічеславськаТАК влаштували інформаційний перформанс, закликаючи депутатів підтримати законопроект №8329.

Про це повідомляє Громадська підтримка СічеславськаТАК.

 Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК

На площі Конституції активісти просили народних депутатів перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську. Як відзначають організатори акції – "Народні обранці просто зобов'язані завершити декомунізацію. Адже досі, на 28-ому році Незалежності, на мапі України є топонім, який пропагує тоталітаризм".

Обабіч дороги активісти, поділившись на кілька груп, проводять невеличкі театралізовані перформанси. Зокрема, молодик забражає організатора голодомору України Григорія Петровського та тримає у руках плакат "Убивал в 30-ых. Погублю и вас".

Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК 

Поруч на колінах сидять репресовані українці, яких зображають дівчата у сорочках та з колосками у руках. Вони знаходяться у оточенні НКВДистів, на дівчат наставлена зброя.

 Фото: Громадська підтримка СічеславськаТАК

Також активісти інформували депутатів та громадськість про необхідність ухвалення законопроекту №8329 за допомогою поширення інформаційних матеріалів та особистої комунікації.

Нагадуємо, що вчора Київрада перейменувала вулицю Маршала Жукова на вулицю Кубанської України.

Пастор з Майдану Ральф-Ґергард Гаска

Якщо ці події нас чомусь навчають, то ось чому: перед силою цих багатьох «маленьких» людей, які з вірою у Господа ідуть своїми дорогами, не встоять жодні тирани і диктатори, і всі самозакохані та байдужі можновладці мають боятися їх, бо не вони переможуть.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Хто вбив Галю?

Нещодавно в українському медіа-просторі з’явилася стаття Наталії Крестовської, присвячена різноманітним видам історичних фейків та методам боротьби з ними на прикладі поширених в сучасному українському суспільстві міфах.
Ще одна фейк-фольк-хісторі, що періодично набуває популярності в українському суспільстві – це «істинний» варіант широковідомої народної пісні про Галю «Їхали козаки із Дону додому».

Оксамитова (Р)еволюція у Чехословаччині

17 листопада 1989 року силовики брутально били студентів: кількість поранених людей сягала декількох сотень. Ще того ж вечора Прагою розійшлася новина, що поліціанти забили до смерті одного студента, ця ж інформація миттєво поширилась і в західних ЗМІ.