Жукову в Харкові не місце. Кернес програв суд

Другий апеляційний адміністративний 8 листопада розглянув позов з вимогою скасувати повернення проспекту Григоренка в Харкові імені Жукова.

Про це у Facebook написав один із позивачів, адвокат Ігор Черняк.

Перед початком засідання біля будівлі суду зібралися кілька десятків активістів, що виступають проти повернення імені Жукова.

 
Maria Takhtaulova, facebook

У результаті судді задовольнили позов та скасували скандальне рішення Харківської міськради.

 
MARIA TAKHTAULOVA, FACEBOOK

"А в нас сьогодні - чергова перемога над Кернесом у суді. Другий апеляційний адміністративний суд виправив процесуальні порушення суду першої інстанції і знов ж таки... скасував рішення міськради про перейменування "взад" проспекту Маршала Жукова.

 
MARIA TAKHTAULOVA, FACEBOOK

З моменту проголошення постанова суду набрала законної сили! Відтепер - Жукова знову немає на мапі Харкова! Дякуємо колегії суддів за правосудне рішення!", - пише Черняк.

Нагадаємо, на сайті Харківської міської ради було зареєстровано електронну петицію щодо перейменування проспекту Петра Григоренка у м. Харкові на честь радянського маршала Георгія Жукова.

19 червня Харківська міська рада розглянула цю петицію і проголосувала за повернення топоніма. Для того, щоб рішення набрало чинності, необхідно ще підпис міського голови.

Місця (не)пам’яті про розстріляних євреїв Берестечка

«Нами розчинять, а вами замісять», – промовив старий єврей невідомо до кого, крокуючи разом з іншими берестюками юдейської віри до ґетто повз хату на міському роздоріжжі.

Пастор з Майдану Ральф-Ґергард Гаска

Якщо ці події нас чомусь навчають, то ось чому: перед силою цих багатьох «маленьких» людей, які з вірою у Господа ідуть своїми дорогами, не встоять жодні тирани і диктатори, і всі самозакохані та байдужі можновладці мають боятися їх, бо не вони переможуть.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Хто вбив Галю?

Нещодавно в українському медіа-просторі з’явилася стаття Наталії Крестовської, присвячена різноманітним видам історичних фейків та методам боротьби з ними на прикладі поширених в сучасному українському суспільстві міфах.
Ще одна фейк-фольк-хісторі, що періодично набуває популярності в українському суспільстві – це «істинний» варіант широковідомої народної пісні про Галю «Їхали козаки із Дону додому».