У Франції єврейські могили обмалювали свастиками. ФОТО

На єврейському кладовищі в комуні Вестоффен, що за 25 кілометрів від французького Страсбурга, невідомі сплюндрували понад 100 могил. Їх зловмисники обмалювали свастиками.

Невідомі осквернили 107 надгробків, зробили антисемітські написи та намалювали свастики, пише 24-й Канал із посиланням на France 24.

 
Фото: thelocal.fr

Міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер назвав такі дії "образою цінностей республіки". За його словами, поліція робить все, щоб знайти винних. Своє обурення інцидентом висловив і прем'єр-міністр Франції Едуар Філіп.

Всього на кладовищі є приблизно 700 поховань.

 
Фото: thelocal.fr

Схожі антиєврейські написи знайшли і в іншому французькому селі, що за 20 кілометрів від Вестоффена.

За останній рік у регіоні Ельзас, де розташовані села, неодноразово фіксували расистський вандалізм.

 
Фото: thelocal.fr

У 2018 році французька поліція зафіксувала на 74% більше злочинів проти євреїв у порівнянні з попереднім роком. Ситуація викликає занепокоєння, зважаючи на те, що у Франції проживає одна з найбільших єврейських громад у світі.

«Мельниківці» - також патріоти!

Це була величезна трагедія українського визвольного руху, адже як бандерівці, так і мельниківці однаково гинули в боротьбі за незалежність, але при цьому ще й поборювали один одного

Рудольф Вайль: вакцина від Голокосту

Чистокровного етнічного німця Рудольфа Фредериковича Вайгля викликали до німецького губернатора Львова та передали пропозицію Гіммлера — переїхати до Німеччини, створити в Берліні власний інститут, очолити кафедру в університеті та отримати по війні Нобелівську премію. Йшов 1942 рік, німецькі війська стояли під Москвою, відмовлятися від такої блискучої пропозиції не було сенсу. До того ж Вайглю вже було 59, у такому віці не сперечаються з гіммлерами.

Перелом у Громадянській війні у США: Геттісберг й Віксберг

Кожне око бачило легіони ворога, могутню непереборну хвилю океану озброєних людей, яка неслася на нас! Полк за полком, бригада за бригадою виходять із лісу й поспішно займають своє місце в строю напоготові до штурму. Горда дивізія Пікетта і ще якісь частини стоять на їх правому фланзі. Багряні прапори лопотять, їхні вершники мчать галопом угору-вниз; стволи й багнети вісімнадцяти тисяч бійців виблискують на сонці — похилий ліс блискучої сталі.

Карл XII в Україні. Розповідь кароліна

Нашому Королю ворожили більше, ніж будь-якому іншому королівському сину у Європі. Усі ворожіння сходилися в одному: йому не посміхатиметься вдача і перемоги до тих пір, поки він не завоює Рим. І через те, що між назвами Рим і Ромни була не така вже і велика різниця, всі подумали, що передбачення здійснилося