В Росії не впізнали Гітлера без вусів і сприйняли за героя війни

Відповідальні за конфуз перепросили і зізнались, що просто не впізнали фюрера.

В рамках проєкту "Імена героїв" Челябінський ТРЦ показав відредагований чорно-білий знімок фюрера Третього Райху Адольфа Гітлера, але підписав його як героя війни Володимира Володимировича Суміна, повідомляє ТСН із посиланням на "Ехо Москвы".

 

Видання зазначає, що начальник відділу маркетингу челябінського торгово-розважального центру "Космос" Ільдар Ярулін пояснив, що раніше фотографію їм надіслали електронною поштою, невідомий користувач представив його як свого діда і додав: "У 1942 році вирушив на фронт, воював під Курськом і під Москвою. У 1945 помер у Вісло-Одерської операції".

 

Чоловік додав, що їхні SMM-фахівці прогледіли фюрера, і фотографія була викладена в спільноті, що заборонена в Україні - "ВКонтакте", з підписом: "Нехай місто знає своїх героїв!". Через неуважність СММника позбавили премії.

Організатори проєкту "Імена героїв" перепросили у інших передплатників спільноти.

"Зізнаємося: ми просто не вірили, що з цієї священної теми у кого підніметься рука пожартувати, і що хтось надішле нам історію не про свого предка. Саме з цієї причини ми недогледіли чи не перевірили – повірили людям", - написали вони в соціальній мережі.

Чорнобильська катастрофа. Смерть тисяч людей заради виживання радянського режиму

Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 37 років тому – у 1986 році. Тодішній комуністичний режим до останнього намагався приховати інформацію про масштаби забруднення території та опромінення радіацією людей. Приховував не тому, що розумів масштаби і наслідки катастрофи. А тому, що влада завжди так працювала і показувала СРСР як найкращу в світі державу, в якій ніяких катастроф ніколи не відбувається

На могилі Алли Горської

2 грудня 1970 року на Київщині виявили тіло жорстоко вбитої Алли Горської. Поховали художницю у Києві на Берковецькому кладовищі. Її похорон перетворився в акт громадянського спротиву. Публікуємо текст Євгена Сверстюка, який він написав після смерті Алли Горської. Сверстюк виголосив його на похороні, згодом прощальне слово надрукували у пресі та поширили на Заході.

Про Невідомого Солдата

Є вислів "війна закінчиться тоді, коли буде похований останній солдат". Він далекий від реальності. Насправді жодна війна не закінчена. Тому могила невідомому солдату - це важливий символ, адже це пам'ятник усім - і тим, хто поки що невідомий, і тим, кого ми ніколи не знатимемо по імені.

Пам’яті Ольги Стокотельної: "Нехай назавжди твоє добре ім’я буде між людьми"

В історії українського Руху опору 70-80 років ХХ століття особливе місце належить Ользі та Павлові Стокотельним – особам, які були відданими ідеалам вільної та незалежної України й поєднали своє життя з відомими дисидентами, правозахисниками Надією Світличною та Миколою Горбалем. У квітні цього року Ользі та Павлові мало б виповнитися 162… Саме так двійнята Стокотельні рахували свої роки. Та не судилась. 20 грудня 2023 року Ольга покинула цей світ. Цьогоріч Павло вперше за 81 рік буде свій день народження зустрічати сам.