21 грудня 1918

21 листопада 1918: Закриття ігорних клубів

Ігрові автомати - закрити! Боротьбу з азартними іграми силові структури вели ще у 1918 році.

Наказ № 7

Коменданта м.Києва і фортеці

21 грудня 1918 року

З днем 22 грудня ц.р. закриваються усі ігорні клуби.

Всі власники клубів як приватних так і публічних, у котрих в документах, контрактах, концесіях, позволеннях на відкриття клубів находиться пункт, котрим допускається гра в лото, карти і т.п. повинні зложити ці документи в Комендатурі у Полковника Тифимовського.

Невиконання цього наказу каратись буде штрафом по 10000 карб. або 5 місяців тюрми.

Комендант м.Києва і фортеці, військовий старшина Чеховський

Начальник управління, військовий старшина Дідушок

Газетне оголошення про проведення лотереї
Газетне оголошення про проведення лотереї

Відродження, 1918, № 217, 22 листопада.

Анекдоти для Рейгана. Розсекречені документи ЦРУ

Рональд Рейган часто оповідав анекдоти про радянську дійсність. Звідки він їх міг знати? У ЦРУ розсекретили кілька документів, які пояснюють джерела специфічної поінформованості 40-го Президента Сполучених Штатів.

Антон Дробович: Гри в одні ворота не буде

Розмова з Антоном Дробовичем, головою Українського інституту національної пам’яті (УІНП) про польсько-українські відносини, спільні плани та проекти, виклики на новій посаді, а також про те, кого він вважає героями України. Інститут Антон Дробович очолив у грудні 2019 року, після того, як виграв конкурс, попереднім керівником був Володимир В’ятрович.

Луцьк в окупації: побороти епідемії й вижити!

Луцьк – одне з перших українських міст, яке було окуповане вермахтом вже надвечір 25 червня 1941 року. Нова окупація приносить не тільки усі «принади» нацистського режиму, але й епідемії

Як і чому вікінги опинилися у Західній Україні

Як тут опинилися скандинави? Вони були важливою частиною державного апарату Русі, особливо в період правління князя Володимира. З літопису відомо, що Володимир був змушений тікати у Швецію після невдачі у міжусобній війні. Звідти він повернувся із армією варягів, які допомогли відвоювати спадщину.