Спецпроект

Тіло Леніна намагалися продати за $5 мільйонів

Невідомі зловмисники спробували укласти угоду в інтернеті щодо викрадення та продажу тіла Володимира Леніна.

Операцію намагалися здійснити на торговому інтернет-майданчику Swap.ru. Однак угоду, укладену в середу о 21.37, заблокували.

У ній брала участь людина, яка хотіла викрасти тіло, а також її клієнт, повідомляє Gzt.ru.

"Раніше на нашому торговому майданчику було розміщено оголошення про продаж мумії Леніна. І встановлена ціна викрадення в $5 млн. Водночас знайшлися охочі, які ввели $5 млн на нашу систему і спробували замовити викрадення", - йдеться в повідомленні прес-служби торгового майданчика.

Сайт гарантує анонімність угоди, і покупець може навіть не зустрічатися з продавцем.  

Як відомо, нещодавно у Росії знову спалахнула дискусія навколо тіла Леніна, яке досі зберігається у Мавзолеї на Красній площі.

Депутати провладної "Єдиної Росії" виступили за те, щоб поховати Леніна, однак в адміністрації Путіна вирішили поки не поспішати.Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Два рукостискання до Грушевського. Моя зустріч з Надією Суровцовою

«Знаєте, у нас мешкає одна жінка… Вона може вам допомогти… Вона знає все… Якщо ви не боїтеся…» Я до сих пір пам’ятаю своє щире здивування. Чого б я мала боятися?!"