Спецпроект

Тіло Леніна намагалися продати за $5 мільйонів

Невідомі зловмисники спробували укласти угоду в інтернеті щодо викрадення та продажу тіла Володимира Леніна.

Операцію намагалися здійснити на торговому інтернет-майданчику Swap.ru. Однак угоду, укладену в середу о 21.37, заблокували.

У ній брала участь людина, яка хотіла викрасти тіло, а також її клієнт, повідомляє Gzt.ru.

"Раніше на нашому торговому майданчику було розміщено оголошення про продаж мумії Леніна. І встановлена ціна викрадення в $5 млн. Водночас знайшлися охочі, які ввели $5 млн на нашу систему і спробували замовити викрадення", - йдеться в повідомленні прес-служби торгового майданчика.

Сайт гарантує анонімність угоди, і покупець може навіть не зустрічатися з продавцем.  

Як відомо, нещодавно у Росії знову спалахнула дискусія навколо тіла Леніна, яке досі зберігається у Мавзолеї на Красній площі.

Депутати провладної "Єдиної Росії" виступили за те, щоб поховати Леніна, однак в адміністрації Путіна вирішили поки не поспішати.Година папуги. Сумне Різдво

Комусь із бранців Козельська безіменний дух здавався недостатньо авторитетним. То врешті-решт табором пішла нова мода: викликати дух маршала Юзефа Пілсудського. Добєслава Якубовіча дух «Діда» засмутив: «Адже на питання, у кого ти мешкаєш, дух Пілсудського надав прізвище: Кєрсновські чи Кєрнойські. Мене це непокоїть, багато думав про це різне недобре».

Ян Палах: Смолоскип №1

Лібуше Палахова, продавчиня магазину в невеличкому містечку Вшетати, після робочого дня прийшла додому й увімкнула радіоприймач. Був звичайний будній день, 16 січня 1969 року. По радіо передали дивну звістку: у Празі «студент філософського факультету Я. П. вчинив самоспалення». «Який жах…» подумала пані Лібуше але не надала цьому повідомленню надмірної уваги. Ранковим потягом вона мала їхати до Праги на зустріч з сином – Яном Палахом, щоб піти по магазинах і вибрати йому капелюха.

Останній Шухевич

12 січня відзначають День українського політв’язня – як згадку про масштабні арешти українських дисидентів 1972 року. З цієї нагоди ІП публікує інтерв’ю з Юрієм Шухевичем – одним із «могіканів», що відбув в радянських ув’язненнях 36 років.

Антиалкогольна діяльність ОУН та УПА

"Українська молоде! Ворог штовхає нас до п'янства, бо хоче зробити з нас безвольних слухняних рабів. Україна вимагає від нас перестати пити горілку, бо хоче, щоб ми були здорові і служили свойому народу. Зробімо так, як вимагає від нас Україна. Зірвемо з пиятиками!"