Спецпроект

Історик Толстоухов знову просить 350 тисяч на книжку про Харцизьк

Державний комітет телебачення та радіомовлення України з 1 по 15 серпня уклав низку угод на послуги з видання і розповсюдження книжок за програмою "Українська книга" на суму 6,15 млн грн. коштом державного бюджету.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Також оприлюднені оголошення про початок процедури закупівель ще по низці книжок, серед яких видання екс-міністра Кабінету міністрів Анатолія Толстоухова.

Держкомтелерадіо планує заплатити ТОВ "Комп'ютерно-видавничий інформаційний центр" 350 тис грн. за видання російськомовної книжки Анатолія Володимировича Толстоухова "Харцызск: время, события, люди. Том 1" накладом 1000 примірників. Таким чином кожен за екземпляр книжки екс-міністра з державного бюджету буде сплачено 350 грн.

Нагадаємо, що у березні 2011 року Держтелерадіо вже просило у бюджету 350 тисяч грн на видання книги Толстоухова про Харцизьк. 

Серед книжок, щодо видання яких вже укладено угоди, найдорожчими виявились "Парки Києва" (405 грн./екз.) і "Національний музей історії України. У 2 томах. Том 1" (551 грн./екз.). Книга "Василь Лопата. Життя і творчість" коштуватиме 331 грн./екз.

Книги, щодо яких Держкомтелерадіо уклало угоди на видання в серпні 2011 р.

 
 
 
 
.

Місця (не)пам’яті про розстріляних євреїв Берестечка

«Нами розчинять, а вами замісять», – промовив старий єврей невідомо до кого, крокуючи разом з іншими берестюками юдейської віри до ґетто повз хату на міському роздоріжжі.

Пастор з Майдану Ральф-Ґергард Гаска

Якщо ці події нас чомусь навчають, то ось чому: перед силою цих багатьох «маленьких» людей, які з вірою у Господа ідуть своїми дорогами, не встоять жодні тирани і диктатори, і всі самозакохані та байдужі можновладці мають боятися їх, бо не вони переможуть.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Хто вбив Галю?

Нещодавно в українському медіа-просторі з’явилася стаття Наталії Крестовської, присвячена різноманітним видам історичних фейків та методам боротьби з ними на прикладі поширених в сучасному українському суспільстві міфах.
Ще одна фейк-фольк-хісторі, що періодично набуває популярності в українському суспільстві – це «істинний» варіант широковідомої народної пісні про Галю «Їхали козаки із Дону додому».