Спецпроект

Історик Толстоухов знову просить 350 тисяч на книжку про Харцизьк

Державний комітет телебачення та радіомовлення України з 1 по 15 серпня уклав низку угод на послуги з видання і розповсюдження книжок за програмою "Українська книга" на суму 6,15 млн грн. коштом державного бюджету.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Також оприлюднені оголошення про початок процедури закупівель ще по низці книжок, серед яких видання екс-міністра Кабінету міністрів Анатолія Толстоухова.

Держкомтелерадіо планує заплатити ТОВ "Комп'ютерно-видавничий інформаційний центр" 350 тис грн. за видання російськомовної книжки Анатолія Володимировича Толстоухова "Харцызск: время, события, люди. Том 1" накладом 1000 примірників. Таким чином кожен за екземпляр книжки екс-міністра з державного бюджету буде сплачено 350 грн.

Нагадаємо, що у березні 2011 року Держтелерадіо вже просило у бюджету 350 тисяч грн на видання книги Толстоухова про Харцизьк. 

Серед книжок, щодо видання яких вже укладено угоди, найдорожчими виявились "Парки Києва" (405 грн./екз.) і "Національний музей історії України. У 2 томах. Том 1" (551 грн./екз.). Книга "Василь Лопата. Життя і творчість" коштуватиме 331 грн./екз.

Книги, щодо яких Держкомтелерадіо уклало угоди на видання в серпні 2011 р.

 
 
 
 
.

Переможний бій Чорних Запорожців під командою латвійця Карліса Броже

"Гаряче було москалям не так від травневого сонця, як від вогню Чорних пластунів та від влучної стрілянини гарматчиків". 30 травня 1920 року відбувся переможний бій "Чорних запорожців" над більшовиками біля села Вербка поблизу Вінниці

Година папуги. Ґудзики з Харкова

Станіслав Мікке вчепився у київського прокурора Андрія Амонса: "Хто це зробив?!" Більшість могил мала дивну рису — сліди від величезних бурів: земля була перемішана із перемеленими людськими кістками, зітлілим одягом та металевими ґудзиками. Подекуди траплялися великі грудки якогось білого хімікату.

Танковий етюд в рожевих тонах

Події останніх місяців призвели до того, що поєднання слів "Прага" та "пам'ятник" у новинній стрічці наразі більше апелює не стільки до споруд часів Карла IV чи величних барокових пам'яток, скільки до монументів, присвячених подіям останньої світової війни

Операція Anthropoid

На світанку 18 червня 1942 року в центрі Праги почався незвичний рух. Неподалік Карлової площі, навколо церкви святого Карла Боромейського по вулиці Рессловій збиралися загони CC та гестапо. Понад сім сотень німців під командуванням 17 офіцерів взяли церкву в подвійне кільце. Під першими сонячними променями о пів на п’яту ранку мав розпочатися бій з наперед відомим переможцем