На Савур-Могилі святкували 68 років звільнення Донбасу від нацистів

На меморіальному комплексі "Савур-Могила" (знаходиться на межі кордонів Луганської і Донецької областей, а також Ростовської області РФ) відбулися урочистості з нагоди 68-ї річниці звільнення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

Про це повідомляє офіційний сайт Донецької обласної ради.

В урочистостях взяли участь заступник голови Донецької облради Олександр Кравцов, голова Донецької ОДА Андрій Шишацький, ветерани, представники громадськості, делегації Луганської і Ростовської областей.

"Дуже важливо, щоб у таких заходах брало участь якомога більше молоді, - сказав Кравцов у розмові з ветеранами. - Я сам завжди відвідую всі заходи, приурочені до важливих дат історії Великої Вітчизняної війни, впевнений, що і мої діти також будуть шанувати все те, що пов'язано з пам'яттю про нашу Велику перемогу".

Учасники мітингу поклали квіти до Хреста загиблих в боях, блоку Пам'яті, Вічного вогню й обеліску.

Чи можна принизити Генія?

Наші предки жили у світі, відмінному від нашого. У світі, де Добро і Зло, Герой і Лиходій були чітко розділені і знаходились у постійному непримиренному антагонізмі. Релігійна свідомість вимагала устремління до святості, і навіть її антипод – комуністичний атеїзм у ХХ-му столітті змушений був на місце Святого письма встановити "Моральний кодекс будівника комунізму", який формально мало чим відрізнявся від загальноприйнятих моральних норм і так само вимагав від людини чітко визначеної громадянської позиції, моральної чистоти і принциповості.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…