Музей Сталіна в Грузї увічнить пам'ять його жертв

Музей Сталіна в місті Горі, на його батьківщині, буде реформовано і він змінить назву. Про це повідомив міністр культури Грузії Ніка Руруа.

 

У бесіді з журналістами чиновник зазначив: "Існування музею Сталіна несумісне з сьогоднішнім днем ​​і майбутніми поколіннями".

Так виглядає будиночок, де народився Сталін (під мармуровим навісом) та, власне, музей

За словами міністра, після переекспозиції відвідувачі музею зможуть отримати детальну інформацію про сталінські репресії.

Музей, який носить ім'я Сталіна в Горі, побудований у 1951 році, є одним із найбльш відвідуваних туристами місць у Грузії.

Сталін на радянських та американських обкладинках

Грузія розпочала люстрацію та заборонила свастику, серп і молот

У Горі знесли пам'ятник Сталінові

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.