Янукович звільнив відповідального за ветеранів

Президент Віктор Янукович звільнив з посади Голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Володимира Маслакова.

Відповідний указ розміщено на сайті глави держави, повідомляє УП.

Раніше прес-служба Януковича розповсюдила заяву, в якій попереджалося про те, що Маслакова звільнять через недостатньо ефективну роботу.

Перед на засіданні організаційного комітету "з підготовки до святкування 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-річчя перемоги у ВВВ" голова Всеукраїнської спілки учасників війни Володимир Воронцов розповів президенту про те, що ветерани часто не забезпечуються грошима для відвідання місць бойової слави.

За словами Воронцова, у минулому році від України було відправлено всього чотирьох ветеранів на заходи з відзначення 70-річчя Сталінградської битви, у той час як в Україні нині нараховується 982 учасники цієї битви.

"Ми сьогодні приймемо рішення звільнити з займаної посади людину, яка займається ветеранськими організаціями і поставимо того, хто буде думати і з вами працювати", - відповів на це Янукович.

Як відомо, сьогодні на засіданні Янукович оргкомітету з підготовки до святкування 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників закликав чиновників не бути байдужими до проблем ветеранів ВВВ: "Невиконання заходів у будь-якому вигляді будемо карати".

Година папуги. Ґудзики з Харкова

Станіслав Мікке вчепився у київського прокурора Андрія Амонса: "Хто це зробив?!" Більшість могил мала дивну рису — сліди від величезних бурів: земля була перемішана із перемеленими людськими кістками, зітлілим одягом та металевими ґудзиками. Подекуди траплялися великі грудки якогось білого хімікату.

Танковий етюд в рожевих тонах

Події останніх місяців призвели до того, що поєднання слів "Прага" та "пам'ятник" у новинній стрічці наразі більше апелює не стільки до споруд часів Карла IV чи величних барокових пам'яток, скільки до монументів, присвячених подіям останньої світової війни

Операція Anthropoid

На світанку 18 червня 1942 року в центрі Праги почався незвичний рух. Неподалік Карлової площі, навколо церкви святого Карла Боромейського по вулиці Рессловій збиралися загони CC та гестапо. Понад сім сотень німців під командуванням 17 офіцерів взяли церкву в подвійне кільце. Під першими сонячними променями о пів на п’яту ранку мав розпочатися бій з наперед відомим переможцем

Роман Кирчів: «Як намагалися мене заарканити»

Склалося так, що з юних років я опинився у полі зору чи не найзловіснішого витвору більшовицької тоталітарної системи, її органів безпеки. Вони намагалися зробити мене своїм прислужником і за непокору переслідували та всіляко шкодили і пакостили мені.