Спецпроект

В Алмати відкриється "Парк скульптури"

Державний музей мистецтв Казахстану (ГМД РК) ім. А. Кастеєва запускає проект по створенню "Парку скульптури - музею під відкритим небом".

Про це пише news.mail.ru.

До презентації парку підготовлено понад 25 скультурних композицій, що належать авторству провідних казахських скульпторів, серед яких В. Рахманов, П. Шорохов, Е. Казарян, Ш. Толеш, А. Есдаулетов та інші. Надалі експозиція павільйону буде регулярно поповнюватися.

"Парк скульптури" ГМІ РК  не має аналогів у виставковій практиці. Це музей під відкритим небом, унікальний арт-майданчик, який в подальшому планує розширюватися і стати професійною платформою для проведення тематичних свят, мистецьких фестивалів, творчих вечорів, майстер-класів та інших заходів культурного характеру.

Проект сприятиме перевтілення музею в традиційне місце міського дозвілля.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…

Як Василя Стефаника було врятовано від страти

Я йому представився й сказав, що їдемо на розмову в "пруському" штабі, висловив я при тому надію, що все буде тепер добре, судячи по прихильних словах шефа штабу. Стефаник одначе приймав мої слова холодно, а вкінці запитався мене на ходу до авта:
— Коли Ви кажете, що Ви УСС, то скажіть мені, чи мене зараз розстріляють, чи ще будуть мучити?!..