Спецпроект

Прикарпатські регіонали нарешті передали гроші на музей Шевченка

Івано-Франківська обласна організація Партії регіонів передала 15 тисяч гривень на створення музею народної шани Тараса Шевченка в Івано-Франківську.

Про це пише ukrinform.ua.

Про це на прес-конференції повідомив керівник обласної організації ПР та голова Івано-Франківської ОДА Василь Чуднов. 

"15 тисяч гривень зібрала і передала обласна організація Партії регіонів на створення музею Шевченка в Івано-Франківську. Це добровільні внески наших партійців, які відгукнулись на пропозицію "Просвіти"" - зазначив Чуднов і закликав усіх підтримати ініціативу просвітян щодо створення музею Кобзаря до його 200-ліття.

Як повідомлялося раніше, прикарпатьські регіонали вже збирали гроші на цей Музей. Проте зібрані 24 тисячі грнивень  в останній момент відділи  члену "Партії Регіонів" Ярославу Генику на відновлення його будинку. Геник впевнений, що  хату спалили  сусіди за активну участь в Антимайдані у Києві. 

Убити одного, щоб врятувати мільйони. Атентат Миколи Лемика

21 жовтня виповнюється 85 років з дня, коли український юнак Микола Лемик зробив постріл в обороні мільйонів. У 1933 році, коли на Великій Україні лютував Голодомор організований радянською владою, він здійснив атентат на начальника канцелярії радянського консульства у Львові Олексія Майлова.

Допоможіть історичній правді! 1 000 000 на день народження

Ми існуємо на пожертви наших читачів. Без цієї допомоги «Історична правда» перестане існувати. Якщо ви вважаєте, що подальше існування "Історичної правди" необхідне українському суспільству – прочитайте цей текст до кінця!

Перша академічна нерухомість: як пансіон графині Левашової став власністю Української академії наук

У Києві добре відомий триповерховий будинок по вулиці Володимирській, 54. З лютого 1919 року будинок є власністю Академії наук, це штаб-квартира Президії НАНУ. Власністю Академії він став завдяки Павлу Скоропадському та його дружині Олександрі, Володимиру Вернадському, Агатангелу Кримському і... Антону Денікіну.

"Невидима рука" олігархії. Кому англійці мають бути вдячні за "Велику хартію вольностей"

Ніхто не може бути покараний інакше, аніж за рішенням суду. Податки мають стягуватися лише за згодою тих, хто їх сплачує. Депутат повинен бути захищений від переслідувань з політичних міркувань. Все це ще в 1215 році було зафіксовано у "Великій хартії вольностей".