Почали публікувати інтимні листи Гіммлера. ФОТО

В Німеччині почали оприлюднювати листи керівника СС Генріха Гіммлера до дружини.

Про це повідомляє The Telegraph.

Сотні особистих листів, нотаток і фотографій з 1927 до 1945 року є історичними документами, в яких відображається розквіт і занепад нацистського Третього рейху.

 Гіммлер (в окулярах), орієнтовно 1941-42 рр.

Майбутній архітектор Голокосту, Гіммлер познайомився зі своєю дружиною Маргарет у 1927 році в Берліні. Подружжя розпалося в 1938 році, але рейхсфюрер продовжував спілкуватися із колишньою.

"Якщо Гітлер накажу, я уб'ю свою матір", - таку цитату з одного з листів до Маргарет наводить журнал Die Welt, який публікує листи Гіммлера.

Поштівка для доньки 1944 року, підписано Puppi ("татко")

Науковці вже назвали віднайдені листи Гіммлера унікальним історичним документом: "Подібного архіву не знайдено в жодного з вищого керівництва Рейху".

У концтаборі Дахау, 1936 рік

Як відомо, торік були виставлені на продаж приватні листи Гіммлера до матері.

Зразки поштових листівок Третього рейху дивіться у розділі "Артефакти".

Перше міністерство здоров’я України

На початку травня 1918 року Гетьман Павло Скоропадський розпорядився створити Міністерство народного здоров’я та опіки. В УНР часів Центральної Ради такого міністерства не було. Медико-санітарна справа раніше перебувала у відомстві Міністерства внутрішніх справ, а потім окремого департаменту при уряді

Подвійне життя КҐБіста Заваригіна: чи міг чекіст співпрацювати з ОУН?

Павло Заваригін бореться з українськими повстанцями на Тернопільщині та робить непогану кар'єру. Але в якийсь момент все починає йти не так, і врешті решт чекіст стріляє собі в голову. Збереглися спогади, згідно яких Заваригін насправді став агентом ОУН. Чи не цим пояснюється самогубство?

Як виглядає бункер на випадок ядерної війни під Херсонською ОДА

Це на всіх працівників обкому розраховувалося? — Ні, не на всіх, у разі удару рятується тільки керівництво. Вони спускаються в бункер, а решта гинуть.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.