В ЛУГАНСЬКУ ВИКРАЛИ УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ІСТОРИКА

У Луганську викрали голову місцевої "Просвіти", викладача ЛНУ Володимира Семистягу.

Про це у своєму твітері написав блогер Сергій Іванов.

"Терористи ЛНР провели "обшук" офісу Семистяги в Центрі українсько-канадської дружби, - повідомив він. - Збираються робити "обшук" у його квартирі".

Володимир Семистяга - старший викладач кафедри історії України Луганського національного університету; член правління Луганської обласної організації краєзнавців, спеціалізується на історії XX сторіччя.

Володимир Семистяга

Він також є головою Луганського обласного об'єднання товариства "Просвіта" і головним редактором журналу "Бахмутський шлях". Ось його Facebook.

Як відомо, 8 травня 2014 року в м. Дружківка Донецької області терористи обстріляли і пограбували будинок члена Всеукраїнської організації "Просвіта" Євгена Шаповалова.

Того ж дня у селі Шандриголове Краснолиманського району Донецької області терористами було вбито фермера, активіста Краснолиманської "Просвіти" Валерія Сала.

Карабах: гіркі плоди «Чорного саду»

Ескалація вірмено-азербайджанського збройного конфлікту, що почалася 27 вересня 2020 року, одразу стала дуже медійною темою. Жваво відгукнувся і український сегмент Фейсбуку: з’явилася низка дописів та обговорень про причини, характер і перспективи війни, а також про українські паралелі та українські інтереси в подіях на Кавказі

Мюнхенський договір 1938: зрада напередодні війни

Годинник на празькому головному вокзалі, пойменованого на честь Вудро Вілсона, показував третю годину дня. З щойно прибулого потягу на перон вийшов високий акуратно вдягнений чоловік поважного віку – колишній міністр торгівлі Великобританії, а нині просто лорд Уолтер Ранcімен. Надворі було третє серпня 1938 року. Лорд Ранcімен прибув в Прагу із непростим завданням – переконати президента Чехословаччини Едварда Бенеша віддати прикордонні області своєї країни німецькому Райху.

Городниця: від унікального скарбу до давньоруського городища

У Городниці на Житомирщині, де в кінці серпня знайшли унікальний тисячолітній скарб із 38 срібниками, археологи виявили невідоме досі давньоруське городище

Осмислений рух до голодовбивства. Як Сталін йшов до «великого переламу»

Останнім часом посилюються спроби влади РФ виправдати Сталіна щодо Великого голоду на досить своєрідному ґрунті – мовляв, оступився, наробив дурниць через недосвідченість.