Севастопольці просять окупантів не перейменовувати Турецьку вулицю

Мешканці вулиці Турецької в Сімферополі написали відкритий лист так званим "депутатам" окупаційної міськради з проханнями не змінювати історичну назву.

Про це повідомляють Аргументы недели.

"Ми просимо вас цього не робити, оскільки це несе для нас фінансові розтрати і тягне за собою розпалювання міжнаціональної ворожнечі", - йдеться в зверненні.

Під відкритим листом підписалися понад 40 осіб - жителів вулиці.

У грудні 2015 року "голова адміністрації" окупованого Сімферополя Геннадій Бахарєв заявив про намір перейменувати Турецьку вулицю міста у вулицю Олєґа Пєшкова - загиблого в Сирії російського пілота Су-24.

Пізніше в місті спаплюжили вказівники до меморіалу загиблим турецьким воїнам.

У 2012 році  Британія повідомила, що планує спорудити в Севастополі меморіал загиблим у Кримській війні британським воїнам.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…

Як Василя Стефаника було врятовано від страти

Я йому представився й сказав, що їдемо на розмову в "пруському" штабі, висловив я при тому надію, що все буде тепер добре, судячи по прихильних словах шефа штабу. Стефаник одначе приймав мої слова холодно, а вкінці запитався мене на ходу до авта:
— Коли Ви кажете, що Ви УСС, то скажіть мені, чи мене зараз розстріляють, чи ще будуть мучити?!..