З Московського мосту в Києві демонтували радянську символіку

У Києві на вершині опорної конструкції Московського мостадемонтували герби Києва радянської доби.

Символіку прибрали в рамках декомунізації, пише "Четвртая власть".

Обидва герби являли собою поєднання зображення каштану, що цвіте, назви "Київ", серпа з молотом і зірки міста-героя. Кожен із гербів важив по 900 кг і був виготовлений із міді.

Було:

Фото: vlada.io

Стало:

 

Нагадаємо, у Росії в день роковин початку Великого терору врочисто відкрили пам’ятник російському революціонерові-більшовику, засновнику ВЧК-НКВД Феліксу Дзерзинському.

Незалежна Україна

Ніхто не міг сказати, скільки людей під Верховною Радою: тисячі, десятки тисяч? А може, всі сто тисяч? Депутати, які проходили крізь натовп, не знали точного числа. Був сонячний суботній ранок 24 серпня.

100 книг Незалежності. "Історична правда" рекомендує

Перелік видань, які вийшли за часів незалежності і які дають можливість пізнати історію України, Європи, наших сусідів, окремих людей і явищ. І які роблять це з різних перспектив. Певні, що час, витрачений на читання не буде втраченим.

Українці. Найнещасливіша нація чотирьох континентів

Українці — найнещасливіша нація Європи, обох Америк та Австралії. Таким є підсумок нашого розвитку напередодні 28-ї річниці Незалежности. Як українці змінювалися протягом років Незалежності? Чому ми впритул не помічаємо, що насправді Україна — не Уганда!?

Український парад у столиці Росії

Мрія? Ні – це вже було. І не один раз. Побутує думка, що в нашій історії мало світлих сторінок і перемог. Грандіозний український військовий парад в столиці Росії: як це було?