В Індії повалили пам'ятник Володимиру Леніну після поразки комуністів на виборах. ФОТО

6 березня в м. Белонія, штат Трипура в Індії, натовп за допомогою екскаватора повалив пам’ятник Володимиру Леніну.

Подія сталася через 48 годин після оголошення результатів виборів до Законодавчих зборів штату, передає сайт India Today.

Статую встановили 5 років тому на 21-му році правління Комуністичної партії Індії (марксистської) у штаті Трипура. Партія заявляє, що інцидент є прикладом "Комуністофобії".

 Twitter/@rammadhavbjp

Натомість, Народна партія Індії, що відноситься до правих націоналістичних партій, повідомила, що статую знесло населення Тріпури, якого гнобили ліві.

Ілліча валили під крики "Bharat Mata Ki Jai" - традиційного індійського гасла, що означає "Слався, Батьківщино-мати!".

Вибори до Законодавчих зборів штату Трипура відбулися 18 лютого 2018 року. 3 березня рахували результати. Перемогу здобули Народна партія Індії (Bharatiya Janata Party) та Фронт корінних народів Трипури (Іndigenous Peoples Front of Tripura), поклавши край 25-літньому правлінню Комуністичної партії Індії (марксистської).

100 книг Незалежності. "Історична правда" рекомендує

Перелік видань, які вийшли за часів незалежності і які дають можливість пізнати історію України, Європи, наших сусідів, окремих людей і явищ. І які роблять це з різних перспектив. Певні, що час, витрачений на читання не буде втраченим.

Українці. Найнещасливіша нація чотирьох континентів

Українці — найнещасливіша нація Європи, обох Америк та Австралії. Таким є підсумок нашого розвитку напередодні 28-ї річниці Незалежности. Як українці змінювалися протягом років Незалежності? Чому ми впритул не помічаємо, що насправді Україна — не Уганда!?

Український парад у столиці Росії

Мрія? Ні – це вже було. І не один раз. Побутує думка, що в нашій історії мало світлих сторінок і перемог. Грандіозний український військовий парад в столиці Росії: як це було?

Омелян Ковч — священик, патріот та праведник

"Ковч, який досконало знав німецьку мову, крикнув до німецьких солдатів, щоб допустили його до синагоги. Останні оніміли від здивування і пустили його, а отець кинувся виносити людей із палаючої синагоги. Серед інших, яких врятував о. Ковч, був рабин м. Белз Аарон Рокеах".