У Єгипті влада розпорядилась продезінфікувати основні музеї

У намаганні зупинити поширення COVID-19, у Єгипті почали дезінфекцію основних музеїв та туристичних принад.

Про це заявили у міністерстві туризму та старожитностей Єгипту, повідомляє Укрінформ із посиланням на Xinhua.

 

"Кампанія, до якої вже долучилися Єгипетський музей в Каїрі, Луксор, а також музеї Асван й Танта, є частиною міністерського плану із дезінфекції усіх музеїв та археологічних об'єктів з метою зупинки поширення нового коронавірусу", - пише Xinhua.

Зазначається, що процедури дезінфекції були виконані відповідно до міжнародних стандартів.

Xinhua нагадує, що влада Єгипту наприкінці минулого тижня оголосила про закриття усіх музеїв та археологічних пам'яток з 23 по 31 березня для їх ретельної дезінфекції.


Зазначимо, що у Єгипті на сьогодні підтвердили 327 випадків зараження на COVID-19 на понад 100 млн мешканців. 14 єгиптян померло від недуги.

Найбільш населена арабська держава нещодавно запровадила суворі обмежувальні заходи для упередження поширення коронавірусу, зокрема по всій країні були закриті мечеті й церкви, а більшості розважальних центрів, кафе та ресторанів суттєво обмежили години роботи.

Битва за Шостку 1918 року

Шість діб, з 2 по 8 квітня 1918 р., шосткинці билися з більшовицькою Особливою армією Ремньова. Билися з тими самими петроградськими загонами матросів, що 29 січня 1918 р. вбивали київських студентів під Крутами. Шосткинські робітники ціною своїх життів зберегли пороховий завод для Української держави.

Антон Дробович: Гри в одні ворота не буде

Розмова з Антоном Дробовичем, головою Українського інституту національної пам’яті (УІНП) про польсько-українські відносини, спільні плани та проекти, виклики на новій посаді, а також про те, кого він вважає героями України. Інститут Антон Дробович очолив у грудні 2019 року, після того, як виграв конкурс, попереднім керівником був Володимир В’ятрович.

Луцьк в окупації: побороти епідемії й вижити!

Луцьк – одне з перших українських міст, яке було окуповане вермахтом вже надвечір 25 червня 1941 року. Нова окупація приносить не тільки усі «принади» нацистського режиму, але й епідемії

Як і чому вікінги опинилися у Західній Україні

Як тут опинилися скандинави? Вони були важливою частиною державного апарату Русі, особливо в період правління князя Володимира. З літопису відомо, що Володимир був змушений тікати у Швецію після невдачі у міжусобній війні. Звідти він повернувся із армією варягів, які допомогли відвоювати спадщину.