2009: передвиборчі ролики Партії Регіонів

Тепер це можна показувати як антипіар "регіонів". Одне відео - про покращення життя вже сьогодні, а інше - "Краще було б, якби ВОНА відпочивала". Останній ролик заборонив показувати по ТБ суддя Вовк, який зараз головує у процесі над Луценком.

25 лютого 2010 року Віктор Янукович пройшов інавгурацію і офіційно приступив до виконання обов'язків президента України, ставши четвертим після Кравчука, Кучми і Ющенка головним чиновником країни.

Він із дуже незначним відривом переміг на виборах, визнаних спостерігачами демократичними, свого головного конкурента - тодішнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Головним козирем приходу невдахи-2004 до влади стало педалювання на економічних прорахунках "помаранчевої" влади. Основний удар упав на Тимошенко - її звинувачували в інфляції, зниженні зарплат, подорожчанні продуктів та інших негараздах, частково пов'язаних із тодішньою економічною кризою.

Улітку 2009 року, коли фактично стартували передвиборчі перегони, штаб Тимошенко почав розміщувати рекламу, суть якої зводилася до протилежного "регіоналам" змісту - Вона, мовляв, працює і робить реальні справи, а Їй заважають.

2001: перший арешт Тимошенко (ВІДЕО)

У відповідь конкуренти запустили ролик, який ІП й пропонує подивитися вище. У вересні 2009 року цей ролик був заборонений Печерським судом (ухвалу виніс той самий Сергій Вовк, який зараз судить Юрія Луценка). Заборона викликала обурення Ганни Герман, яка того ж дня звинуватила Тимошенко і Вовка у "наступі на свободу слова і поверненні цензури".

Відео, яке закликає "Краще було б, що б Вона відпочивала" (зараз ці слова звучать зловісним прогнозом), містить повний набір передвиборчих месиджів Партії Регіонів - непрофесійна влада, зростання цін, невпевненість у майбутньому, дайте дорогу справжнім професіоналам, які покращать життя виборців.

З цим набором ПР виграла і парламентські вибори 2007 року. Пам'ятаєте "Партія Регіонів - покращення вашого життя вже сьогодні!"? Якщо не пам'ятаєте, дивіться:

Зараз ці ролики цілком можна демонструвати як антипіар самої Партії Регіонів і її лідера. За два роки перебування у владі Янукович переформатував під себе урядову, парламентську і судову влади, але очікуваного покращення масам так і не забезпечив, що викликає тепер роздратування і турбацію :) цих мас.

Згідно з законом, Віктор Федорович залишатиметься президентом ще три роки.

Дивіться також:

2003: Кучма розпікає Януковича (ВІДЕО)

2004: агітпроп за Януковича (ФОТО)

2006: Тимошенко дарує Кушнарьову намисто (ВІДЕО)

2010: інавгурація Януковича. Як це було (ВІДЕО)

Як гетьман Скоропадський 8 років водив за носа чекістів

Операція ГПУ УССР під назвою "Т-3" розтягнулася в часі майже на десять років. Чекісти встановили оперативний контакт з генерал-хорунжим Армії УНР Миколою Гоголем-Яновським. Його контакти і листування з Сергієм Шеметом, провідним діячом гетьманського руху за кордоном, наближеною до гетьмана особою і багаторічним особистим секретарем Павла Скоропадського, неабияк зацікавили чекістів. В ГПУ йому дали оперативне псевдо "Українець".

8 травня 2024 - Кінець Другої світової війни та війна Росії проти України

У Німеччині та на Заході панувало переконання, що висновок із Другої світової війни - через велику кількість жертв та страждань, у Європі ніколи знов не має бути війни - поділяє так само й Росія. При цьому ігнорували, що ще в часи СРСР цей погляд був лише частиною вшанування пам'яті, яку затьмарювало сприйняття війни як тріумфальної перемоги над фашизмом. Страждання й жертви серед військових і цивільних не сприймались в якості застереження від нової війни, насамперед вони слугували підкресленню величі та значимості радянської держави.

Пам’ять про Голокост як зброя гібридної війни

Однією з цілей російського вторгнення було проголошено "денацифікацію України" – ліквідацію "режиму, який глорифікує нацистських поплічників", що автоматично означає співвідповідальність за Голокост. Надалі трагедії сучасної війни почнуть затьмарювати у пам'яті людей трагедії ХХ сторіччя. Це призведе до абсолютно іншого виміру конкуренції пам'ятей, яка до цього обмежувалася жертвами тоталітарних режимів минулого.

Останні дні і смерть Міхновського

Вранці 4 травня 1924 року 4-річний син Володимира Шемета – Ждан – вийшов у садок свого дому. Там дитина першою побачила, на старій яблуні, повішаним майже двометрове тіло гостя свого батька – Миколу Міхновського. Згодом Ждан розповість Роману Ковалю, що батько знайшов у кишені покійного записку: "Волію вмерти власною смертю!"