ПРО ПРОЕКТ

"Зала комунальної преси" – це проект, який втілює Центр демократії та верховенства права за підтримки Шведського уряду. Нашим партнером є Музей-архів преси, який володіє унікальною колекцією друкованих ЗМІ України. Мета цього проекту – створити електронну базу інформації про місцеві видання та простежити динаміку їхнього реформування.

Ми зібрали інформацію про декілька сотень комунальних друкованих видань, які мають реформуватися до кінця 2018 року. За допомогою карти ви можете перейти на індивідуальну Картку видання та дізнатися інформацію про його засновників, сферу розповсюдження, стан реформування та, навіть, погортати і завантажити його примірник. Зараз інформація у картках видань є неповною, але ми продовжимо поступово оновлювати сторінки газет за результатами їхнього реформування.

Виданням, що саме зараз проходять свій шлях до незалежності, ми пропонуємо скористатися розділом "Підтримка реформування". У ньому ви зможете знайти новини про реформування преси, ознайомитись із аналітичними матеріалами щодо окремих питань з цього приводу, отримати контакти медіа юристів, які надають консультації щодо реформування, процедур перереєстрації, а також, за потреби, здійснюють представництво у суді. Окрім цього, ви зможете потримати руку на пульсі реформи завдяки діаграмі, що відображає динаміку реформування у цифрах.

Тим, хто не причетний до випуску друкованих ЗМІ, буде не менш цікаво оглянути ландшафт місцевої преси, порівняти якість друкованих ЗМІ із різних районів, пригадати, про що писали ці видання раніше, а також визначити, чи стали вони кращими після реформування.

Пропонуємо разом простежити перетворення комунальної преси з усіх куточків України на незалежні від влади медіа!

Наші контакти

Якщо у Вас є побажання та пропозиції, а також, якщо ви виявили помилку у картках видань, Ви можете зв’язатися з нами:

E-mail: hotline@medialaw.kiev.ua 

Тел.: (044) 383 20 44 з 10.00 до 18.00 у будні дні.