Азаров відвідав місце найзапекліших боїв на Донбасі

Прем'єр-міністр Микола Азаров прилетів на гелікоптері на курган Савур-Могила в Шахтарському районі Донецької області.

Про це повідомляють "Коментарі".

Глава уряду взяв участь у відвідуванні меморіального комплексу "Савур-Могила", де відбувся пам’ятний молебень, і покладе квіти полеглим у боях часів Другої світової війни солдатам.

Про вартість урядового польоту гелікоптером не повідомляється.

Меморіал "Савур-Могила" знаходиться на однойменному кургані висотою 278 м, на межі кордонів Луганської і Донецької областей, а також Ростовської області РФ.

Савур-Могила - одна з найбільши висот Донецького кряжу. В ранньомодерні часи тут був козацький спостережний пост.

У роки Другої світової війни тут проходили запеклі бої за контроль над стратегічною височиною. У 1941-42 р. курган захищали радянські війська, а влітку 1943 тут розміщувався головний спостережний пункт німецьких військ на Міуському фронті.

Тільки в серпні 1943 року під час Донбаської наступальної операції радянським військам вдалося взяти висоту.

У 1967 році тут було відкрито меморіальний комплекс.

Чи можна принизити Генія?

Наші предки жили у світі, відмінному від нашого. У світі, де Добро і Зло, Герой і Лиходій були чітко розділені і знаходились у постійному непримиренному антагонізмі. Релігійна свідомість вимагала устремління до святості, і навіть її антипод – комуністичний атеїзм у ХХ-му столітті змушений був на місце Святого письма встановити "Моральний кодекс будівника комунізму", який формально мало чим відрізнявся від загальноприйнятих моральних норм і так само вимагав від людини чітко визначеної громадянської позиції, моральної чистоти і принциповості.

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…