Мєдвєдєв хоче знати точне число втрат Росії. В Першій світовій

Прем'єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв заявив про необхідність встановити точне число втрат Росії в Першій світовій війні.

Про це повідомляє Дождь.

"Росія повинна з'ясувати точне число своїх втрат у Першій світовій війні, - заявив прем'єр-міністр Дмитро Медведєв в ході засідання уряду. - Сторіччя початку Першої світової війни - привід оцінити її роль і наслідки для всього світу".

Не повідомляється, чи йдеться про втрати з території нинішньої РФ, чи з території тодішньої Російської імперії.

Російська імперія (після лютого 1917 року - Російська республіка) брала участь у Першій світовій війні з 1 серпня 1914 року до підписання Брест-Литовського миру за участю Української Народної республіки 3 березня 1918 року.

За даними ГУ Генерального штабу від жовтня 1917, втрати Російської імператорської армії склали 775 тисяч осіб. За даними Центрального статистичного управління СРСР від 1925 року, загинуло та зникло безвісти близько 855 тисяч.

Нагадаємо, в серпні 2014 року президент РФ Владімір Путін заявив, що у Росії вкрали перемогу в Першій світовій війні.

Місця (не)пам’яті про розстріляних євреїв Берестечка

«Нами розчинять, а вами замісять», – промовив старий єврей невідомо до кого, крокуючи разом з іншими берестюками юдейської віри до ґетто повз хату на міському роздоріжжі.

Пастор з Майдану Ральф-Ґергард Гаска

Якщо ці події нас чомусь навчають, то ось чому: перед силою цих багатьох «маленьких» людей, які з вірою у Господа ідуть своїми дорогами, не встоять жодні тирани і диктатори, і всі самозакохані та байдужі можновладці мають боятися їх, бо не вони переможуть.

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Хто вбив Галю?

Нещодавно в українському медіа-просторі з’явилася стаття Наталії Крестовської, присвячена різноманітним видам історичних фейків та методам боротьби з ними на прикладі поширених в сучасному українському суспільстві міфах.
Ще одна фейк-фольк-хісторі, що періодично набуває популярності в українському суспільстві – це «істинний» варіант широковідомої народної пісні про Галю «Їхали козаки із Дону додому».