На стіні станції київського метро "Почайна" замінили напис "Петрівка". ФОТО

Напис нової назви "Почайна" змонтували на колійній стіні станції Київського метрополітену.

Про це повідомило Комунальне підприємство "Київський метрополітен" у "Фейсбуці".

Повністю роботи з встановлення літер, а відповідно завершення процесу перейменування, обіцяють найближчими днями. 

Колишню станцію метро "Петрівка", названу на честь голови уряду УСРР Григорія Петровського, перейменували  на честь річки Почайни в лютому 2018 року.

Тим же рішенням Київська міська рада перейменувала Куренівсько-Червоноармійську лінію метро на Оболонсько-Теремківську.

Загалом за майже 58 років роботи у столичній підземці міняли назви 14 станцій, зокрема, нинішній "Майдан Незалежності", змінював назву двічі.

Незалежна Україна

Ніхто не міг сказати, скільки людей під Верховною Радою: тисячі, десятки тисяч? А може, всі сто тисяч? Депутати, які проходили крізь натовп, не знали точного числа. Був сонячний суботній ранок 24 серпня.

100 книг Незалежності. "Історична правда" рекомендує

Перелік видань, які вийшли за часів незалежності і які дають можливість пізнати історію України, Європи, наших сусідів, окремих людей і явищ. І які роблять це з різних перспектив. Певні, що час, витрачений на читання не буде втраченим.

Українці. Найнещасливіша нація чотирьох континентів

Українці — найнещасливіша нація Європи, обох Америк та Австралії. Таким є підсумок нашого розвитку напередодні 28-ї річниці Незалежности. Як українці змінювалися протягом років Незалежності? Чому ми впритул не помічаємо, що насправді Україна — не Уганда!?

Український парад у столиці Росії

Мрія? Ні – це вже було. І не один раз. Побутує думка, що в нашій історії мало світлих сторінок і перемог. Грандіозний український військовий парад в столиці Росії: як це було?