Нову книгу Віктора Суворова видають українською

Нова книга Віктора Суворова — “Кузькіна мать” — виходить українською. Видавництво вже підписало ліцензійний договір з автором. Книжка побачить світ восени. Сам Суворов віднедавна ідентифікує себе як "український історик".

Про це ІП повідомило видавництво "Зелений пес".

Книжки Суворова, українця за походженням, видавалися мільйонними накладами російською, англійською, німецькою та іншими мовами. Популярні серед масового читача, вони викликають неоднозачну реакцію академічних істориків.

Нова книга Віктора Суворова — “Кузькіна мать” — виходить українською. Видавництво “Зелений пес” вже підписало ліцензійний договір з автором. Книжка побачить світ восени цього року.

У видавництві стверджують, що "це буде перше видання письменника рідною мовою", але книги Суворова видавалися українською ще на початку 1990-их.

Книга "Кузькіна мать" присвячена Карибській кризі, 50-ліття якої відзначається цього року. Ядерне протистояння Радянського Союзу та США тоді мало не поставило крапку у розвитку людської цивілізації.

"Кузькіна мать” – це не тільки крилатий вислів тодішнього керівника СРСР Микити Хрущова, це ще й назва 50-мільйонної ядерної бомби, яку Радянський Союз підірвав на Новій Землі, щоб залякати імперіалістів.

Хрущов на обкладинках американських журналів. ФОТО

Найбільшому блефу в історії людства, яким було розташування на Кубі радянських ракет, людям, що врятували світ від загибелі, Берлінському муру, котрий постав того ж року, присвячено книжку Віктора Суворова, який віднедавна позиціонує себе як "український історик".

"Кузькіна мать" вийде у серії “Нетабачна історія”, в якій минулого року була видана книга Габі Кьопп “Навіщо я народилась дівчинкою”, присвячена сексуальним злочинам радянських визволителів у Німеччині.

Віктор Суворов (Володимир Різун) — письменник, історик, дослідник, у минулому — розвідник, капітан Головного розвідувального управління Генштабу СРСР. Автор історичних бестселерів "Криголам", "Акваріум", "День М". Ворог Радянського Союзу, заочно засуджений до розстрілу. Персона нон ґрата в багатьох пострадянських країнах.

Читайте також: "Віктор Суворов: "Мєдвєдєв надрукував наклеп на Росію"

Як гетьман Скоропадський 8 років водив за носа чекістів

Операція ГПУ УССР під назвою "Т-3" розтягнулася в часі майже на десять років. Чекісти встановили оперативний контакт з генерал-хорунжим Армії УНР Миколою Гоголем-Яновським. Його контакти і листування з Сергієм Шеметом, провідним діячом гетьманського руху за кордоном, наближеною до гетьмана особою і багаторічним особистим секретарем Павла Скоропадського, неабияк зацікавили чекістів. В ГПУ йому дали оперативне псевдо "Українець".

Військовий цвинтар у Львові. Що стало предметом суперечки

Львів майже щодня прощається із загиблими захисниками. На Марсовому полі вже поховані близько 800 Героїв, які віддали своє життя у російсько-українській війні. Це місце стало символом відваги й самопожертви, що нагадує про високу плату за свободу. У Львівській міськраді оголосили конкурс та обрали проєкт військового цвинтаря, який має стати місцем "сили та спокою". Натомість у місті почалися жваві суперечки щодо вибору проєкту-переможця.

8 травня 2024 - Кінець Другої світової війни та війна Росії проти України

У Німеччині та на Заході панувало переконання, що висновок із Другої світової війни - через велику кількість жертв та страждань, у Європі ніколи знов не має бути війни - поділяє так само й Росія. При цьому ігнорували, що ще в часи СРСР цей погляд був лише частиною вшанування пам'яті, яку затьмарювало сприйняття війни як тріумфальної перемоги над фашизмом. Страждання й жертви серед військових і цивільних не сприймались в якості застереження від нової війни, насамперед вони слугували підкресленню величі та значимості радянської держави.

Пам’ять про Голокост як зброя гібридної війни

Однією з цілей російського вторгнення було проголошено "денацифікацію України" – ліквідацію "режиму, який глорифікує нацистських поплічників", що автоматично означає співвідповідальність за Голокост. Надалі трагедії сучасної війни почнуть затьмарювати у пам'яті людей трагедії ХХ сторіччя. Це призведе до абсолютно іншого виміру конкуренції пам'ятей, яка до цього обмежувалася жертвами тоталітарних режимів минулого.