В Одеській міській раді провалили голосування за демонтаж пам'ятника Катерині II

В Одеській міській раді не змогли ухвалити рішення про демонтаж та перенесення пам'ятника "Засновникам Одеси" до Одеського історико-краєзнавчого музею

Про це повідомило Суспільне.

 

"За" демонтаж пам'ятника Катерині ІІ проголосували 17 депутатів — це 44% від присутніх. Ще 54% просто відмовилися голосувати. "Проти" не виступив ніхто. Для ухвалення рішення необхідно набрати 33 голоси.

Депутат міської ради від фракції "Європейська солідарність" Петро Обухов на свої сторінці у соцмережі поділився більш детальними результатами голосування:

  • "За" проголосували: Олександр Авдєєв, Олексій Асауленко, Олександр Байдерін, Анастасія Большедворова, Андрій Вагапов, Олена Вододюк, Олег Звягін, Михайло Карпенчук, Ольга Квасніцька, Лілія Леонідова, Жанна Мандриченко, Петро Обухов, Світлана Попова, Олексій Потапський, Дар'я Рибак, Роман Сеник, Сергій Шматько;
  • не голосували: Геннадій Труханов, Олексій Єремиця, Василь Ієремія, Оксана Антонішак, Олег Бриндак, Людмила Варавва, Ірина Головатюк-Юзефпольська, Сергій Данилюк, Андрій Кісловський, Олег Етнарович, Ігор Коваль, Володимир Корнієнко, Марина Лозовенко, Ольга Макогонюк, Вадим Мороховський, Левон Нікогосян, Світлана Осауленко, Тетяна Плаксій, Сергій Страшний, Дмитро Танцюра, Олександр Шеремет;
  • утрималась від голосування Ірина Куценко.

Відповідне звернення про демонтаж напередодні до міськради подала фракція "Європейська солідарність".

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер Леонід Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."