Спецпроект

Бренды пральних машин, перевірені часом

Важко уявити, але пральні машини існують вже близько 200 років. Спочатку вони були обладнані ручними механізмами керування і мали змогу прати лише декілька речей.

 Але згодом об’єми зростали, а прості рукоятки були замінені складними електронними механізмами.

Пральні машини мають чимало функцій і можуть допомогти позбавитись від надскладного бруду за лічені хвилини. 

Серед найкращих фірм-виробників відзначають Electrolux, Candy, Samsung, LG, Indesit, Bosch, Gorenje. Розглянемо особливості деяких з них.

Пральні машини Samsung

 

Корейський виробник має гарну репутацію щодо випуску будь-якої техніки, і пральні машини не є виключенням. Співвідношення ціни і якості у більшості моделей від Samsung є оптимальним. До того ж компанія впроваджує багато інноваційних технологій, серед яких:

  • Eco Bubble – дозволяє розчиняти піну до розмірів повітряних мікро-бульбашок, що проникають у тканину і з легкістю розчиняють бруд;

  • барабан Diamond Drum – що захищає найтендітніші речі;

  • захист від перепадів напруги Volt Control – дозволяє подовжити термін роботи агрегатів.

Серед модельного ряду можна легко знайти як машинки бюджетного сегменту, так і техніку преміум-классу, що задовольнить потреби найвибагливіших покупців.

Пральні машини Indesit

Італійський бренд відрізняється помірними цінами і значною надійністю. Простий та лаконічний дизайн та зручне керування роблять пральні машини Indesit одними з найулюбленіших серед більшості українській покупців.

Серед основних технологій, що використовуються, можна відзначити:

  • Energy Saver – спосіб економити електроенергію за рахунок прання у прохолодній воді;

  • Water Balance Plus – економічна витрата водних ресурсів;

  • Push&Wash – автоматичний вибір програми прання.

Щодо функцій, то більшість популярних моделей мають усі розповсюджені можливості, починаючи від швидкого прання і закінчуючи пранням дуже делікатних речей. Обрати одну з найсучасніших моделей Indesit можна на сторінці: https://allo.ua/ru/stiralnye-mashiny/proizvoditel-indesit/

Пральні машини Bosch

Німецький концерн вже багато років випускає різноманітну техніку для вашого комфорту. Йому довіряють мільйони людей з усього світу, і не дарма. Адже співробітники компанії щодня працюють над вдосконаленням технологій і конструктивних рішень.

Пральні машини Bosch оздоблені такими технологіями, як:

  • VarioPerfect – режим економічного прання за рахунок варіативного вибору функцій для окремих типів речей;

  • VarioSoft Drum – делікатне прання за рахунок особливої конструкції барабану;

  • EcoSilence Drive – майже безшумний режим та ідеальна чистота білизни.

Обирайте за потребами, враховуйте бюджет і габарити - користуйтесь найкращою технікою щодня!

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер Леонід Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."

Операція «Вісла»: геноцид, воєнний злочин чи етнічна чистка

Чим була операція «Вісла»? Хто повинен відповідати за кривду, заподіяну українцям Закерзоння 1947 року? Чи варто Україні «симетрично» відповідати на політичні рішення чинної влади Польщі, проголошуючи геноцидом дії комуністичної польської влади проти мешканців українських етнічних територій, що відійшли до Республіки Польща після Другої світової війни? Спробуймо дати кваліфікацію подіям операції «Вісла», виходячи не з емоцій та політичної кон’юнктури, а з позиції норм міжнародного права.

"Я аж ніяк не українофіл". Фрагмент із книжки "Розділена династія" Фабіана Бауманна

Несподіваний погляд на націоналізм: не як історичну неминучість, а як усвідомлений політичний вибір, — пропонує у книжці "Розділена династія" швейцарський історик Фабіан Бауманн. Він досліджує долю київської родини Шульгиних, яка менш ніж за пів століття розділилася на дві протилежні національні гілки: російську та українську. Революція 1917 року остаточно розмежувала Шульгиних: один із них загинув у бою під Крутами, захищаючи Українську Народну Республіку, а другий — воював проти неї.

Найбільша мрія у житті

– Володю, а яка у Вас найбільша мрія в житті? – Жанно, – кажу, – я хочу, щоб Україна була незалежною! Вона подивилася на мене, як на психічнохворого. Звісно, вона знала, що в університеті десь є якісь «божевільні націоналісти», але на філфаці, а не на мехматі.