У Лондоні викрадено зброю Джеймса Бонда

У Лондоні з приватної колекції викрадено зброю, що використовувалась у фільмах з Джеймсом Бондом

Часопис The Guardian повідомляє, що з будинку в Енфілді у Північному Лондоні викрадено колекцію зброї, яка використовувалась у фільмах з Джеймсом Бондом.

Серед вкрадених речей:

  • Beretta "Cheetah", серійний номер H02641Y з фільму "Помри, але не зараз";
  • Walther PPK, серійний номер 146872 – з фільму "Вид на вбивство";
  • Revolver Smith and Weston 44 Magnum, серійний номер N60304 – з фільму "Живи й дай померти";
  • Beretta "Tomcat", серійний номер DAA264306 - з фільму "Помри, але не зараз";
  • Llama 22 калібру, серійний номер 271915 - з фільму "Помри, але не зараз".

Крадіжку вчинили троє чоловіків зі східноєвропейським акцентом.

 

"Остаточне розв’язання". Уривок із книги Тімоті Снайдера "Криваві землі. Європа між Гітлером і Сталіним"

Наприкінці серпня у колаборації видавництв "Човен" та "Локальна історія" вийде друком українською книжка-бестселер американського історика Тімоті Снайдера "Криваві землі. Європа між Гітлером і Сталіним" – досконала деконструкція природи двох споріднених тоталітарних режимів: нацистської Німеччини та сталінського СРСР, трансформованого в сучасну фашистську росію.

Замостя-1920: як українці та поляки разом рятували Європу від росіян

Події 1920 року, коли українські та польські війська пліч-о-пліч зупинили більшовицьку навалу біля Замостя, стали яскравим прикладом успішної спільної боротьби двох народів за свободу і незалежність. У центрі цих подій постає постать генерала Марка Безручка — українського командира, який довів, що відданість Батьківщині та військовий талант можуть змінювати хід історії. Шоста Січова стрілецька дивізія Армії УНР під командуванням Марка Безручка зірвала плани червоних прорватися в Польщу та понести "світову революцію" до Європи

«Зараз формується "жива пам’ять"», - Роза Тапанова

Інтерв’ю з генеральною директоркою Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» Розою Тапановою для Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Як звільняли Харків у серпні 1943-го

Німці атакували на світанку 29 серпня 1943-го позиції 69-ї армії. До вечора стало очевидно, що це відволікаючий маневр для забезпечення відступу військ із Харкова та його передмість. Вже до вечора цього дня, не зустрічаючи значного опору, були звільнені Люботин, Гіївка, Березове, Південний, Пісочин, Нова Баварія, станція Основа, Високий. Саме цей день і треба вважати датою визволення Харкова.