У Польщі скасовано парад до 100-річчя Варшавської битви

Запланований парад скасовано через пандемію коронавірусу. Парад відбудеться пізніше

Міністерство національної оборони Польщі скасувало військові урочистості, присвячені 100-й річниці Варшавської битви – повідомляє сайт ONET.pl.

Таке рішення було ухвалене на зустрічі міністра оборони Польщі Маріуша Блащака з президентом Анджеєм Дудою, представниками санітарних служб, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства внутрішніх справ та адміністрації.

"Санітарні служби не рекомендували організовувати цю подію. На паради щороку приїжджає близько 200 000 людей. Такі великі зібрання можуть підвищити ризик коронавірусних інфекцій", - наголосили в міністерстві національної оборони Польщі.

Решта урочистостей, пов'язаних із 100-річчям Варшавської битви, відбудуться, за планом.

 

ОУН і Тайвань проти комуністів та Пекіна

Наприкінці 1956 року з Великої Британії відбув корабель у Південно-Східну Азію, на борту якого перебували Юліан Заблоцький (керівник дипломатичної місії) та Володимир Косик (заступник керівника). До Тайбею, столиці острова, вони прибули 25 лютого 1957 року

«Людина, що не має померти». Міф про Муссоліні

Зачарованість італійців своїм дуче тривала довго, але вщент розбилася через руйнівний результат воєнних операцій

«Расстрелян за националистическую деятельность…»: таємниця смерті Петра Франка

Петро Франко був розстріляний. Однозначно, що сталося це не швидше 6 липня 1941 р… Про конкретну дату страти поки що залишається лише здогадуватися…

Як Василя Стефаника було врятовано від страти

Я йому представився й сказав, що їдемо на розмову в "пруському" штабі, висловив я при тому надію, що все буде тепер добре, судячи по прихильних словах шефа штабу. Стефаник одначе приймав мої слова холодно, а вкінці запитався мене на ходу до авта:
— Коли Ви кажете, що Ви УСС, то скажіть мені, чи мене зараз розстріляють, чи ще будуть мучити?!..