АНОНС: вебінар "Голодомор і нація: вплив через покоління"

Глобальна Мережа нащадків Голодомору та Міжнародний координаційний комітет Світового Конґресу Українців у справі Голодомору напередодні 88 роковин вшанування пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-33 років запрошують долучитися до вебінару за участі провідних світових та українських експертів, істориків та науковців

У четвер, 18 листопада, о 19 годині відбудеться вебінар "Голодомор і нація: вплив через покоління".

 
Ключові теми:
Як Голодомор вплинув на поведінку та суспільні норми українців в Україні та в діаспорі?
Який психологічний та фізіологічний вплив мали довготривалі наслідки Голодомору на покоління свідків і нащадків?
Як довоготривалі наслідки Голодомору впливають на українську націю?
Реєстрація: https://cutt.ly/cRjYKx5
Мова: українська та англійська

Полковник–киянин із «Чорних Запорожців» Армії УНР

Багато років в соціальних мережах гуляє світлина "Чорних Запорожців" із неідентифікованими старшинами легендарного кінного полку Армії УНР. Тривали суперечки чи це взагалі "чорні"... І коли саме зроблено світлину

«Десять міліонів пятсот тищ. І крапка». Українцям нав’язують суперечливі дані про жертв Голодомору

Скільки українців загинуло від голоду у 1932–33 роках? Війна за цю відповідь триває вже кілька років. У вересні вона спалахнула з новою силою через оприлюднення нових даних: 10,5 мільйонів жертв, з них 9,1 млн в Україні.

Початок (не) братської колонізації

Сотня років знадобилась Росії, щоб нав’язати свою владу і запустити процес широкомасштабної колонізації України. Зусилля царату були спрямовані на цілковиту асиміляцію та інтеграцію у політичній, економічній, соціальній, культурній та духовній сферах суспільного життя.

Ніч розгону. Міленіали з Пласту, які не пішли з Майдану

Раннім ранком 30 листопада близько 2000 «беркутівців» атакували протестувальників, які залишались на Євромайдані. Ця ніч змінила історію України. Наступного дня – 1 грудня – сотні тисяч киян вийшли на масову акцію протесту. Ким були ті, хто залишився ночувати на Майдані Незалежності? Попри те, що основні лідери Євромайдану напередодні ввечері (29 листопада) фактично закликали розходитись. Прирікаючи тих, хто залишається, на маргіналізацію протесту. Як це вже було під час мовного Майдану.