Невідомі знищили архів сайту «Народні пісні України»

Невідомі знищили вміст сайту "Народні пісні України", на якому зберігався архів старовинних пісень з усіх регіонів країни

Про це повідомила у Фейсбуці ініціаторка створення сайту етномузиколог Марічка Марчик.

"Архів унікальних записів народних пісень folk-ukraine.com зруйновано. Винищено. На титульній сторінці індикатор кількості пісень показував "нуль", а хата-мапа України не має ніяких регіонів. Лише каркас і порожні стіни. Зник також і плеєр. Лишився тільки опис архіву. Навіть список людей, які вклали свою душу у створення архіву, знищено", - зазначила Марчик.

Вона порівняла цей акт вандалізму з ударом російських військ по Бабиному Яру в Києві. Але запевнила, що копії архіву збереглися і записи старовинних пісень будуть викладені в іншому місці.

 

Сходіть на кладовище. Уривок з книжки "А тепер і спитати немає в кого... Як дослідити історію свого роду?"

Книжка «А тепер і спитати немає в кого», що незабаром вийде у видавництві Лабораторія, — це практичний путівник у світ генеалогії, що допоможе крок за кроком зібрати і зберегти навіть найменші уламки родинної пам’яті. З чого розпочати дослідження свого роду, як шукати інформацію, аналізувати документи, працювати з архівами, фотографіями і ДНК-дослідженнями — українська етнологиня Анна Ніколаєва детально і водночас доступно пояснює, як дізнатись більше про власну родину і зрозуміти себе.

Полювання на «Ворона»

Історія про участь росіян у Другій світовій війні «на іншому боці» неабияк псує пропагандистські кліше кремля. Про сотні тисяч росіян із тавром зрадників, колаборантів, запроданців, які співпрацювали з нацистами, намагаються не говорити. Особливо москву дратує будь-яка згадка про найвідомішого зрадника – генерала Власова.

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників