Фейсбук-сторінка "Локальної історії" - під загрозою блокування

Існує загроза блокування фейсбук-сторінки часопису "Локальна історія"

Фейсбук-сторінка часопису "Локальна історія" є головним комунікаційним каналом їх редакції. Сторінка має більше 60 тисяч підписників.

 

Віднедавна ця сторінка переживає навалу скарг від користувачів.

"Останнє попередження прилетіло за коротке відео про Степана Бандеру... Начебто вкотре ми порушуємо Стандарти спільноти, використовуючи мову ворожнечі" - йдеться у повідомленні.

З боку Фейсбуку було обмежено поширення контенту. Охоплення відео впало із двох мільйонів осіб до 40 тисяч на місяць. Усі перемовини із техпідтримкою завершуються стандартними відписками, а можливості до апеляції вичерпані.

"Локальна історія" пише: "особливий цинізм такого підходу полягає у тому, що одна із битв теперішньої російсько-української війни, є битвою за історію. І нас позбавляють можливості битися за правду і українську ідентичність".

Також редакція запрошує підписатись на свою резервну сторінку.

Полювання на «Ворона»

Історія про участь росіян у Другій світовій війні «на іншому боці» неабияк псує пропагандистські кліше кремля. Про сотні тисяч росіян із тавром зрадників, колаборантів, запроданців, які співпрацювали з нацистами, намагаються не говорити. Особливо москву дратує будь-яка згадка про найвідомішого зрадника – генерала Власова.

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".