Зараз не 1938 рік: Зеленський відповів Кіссинджеру

Зеленський нагадав про Мюнхенську угоду 1938 року

Президент України Зеленський у своєму щоденному вечірньому зверненні відповів колишнньому радник президента США з національної безпеки Генрі Кіссинджеру, який пропонував Україні поступитися Кримом на користь держави-окупанта.

"Таке враження, що в пана Кіссинджера на календарі не 2022 рік, а 1938-й, і він думав, що говорить з аудиторією не в Давосі, а в тодішньому Мюнхені" - сказав Зеленський, натякаючи на Мюнхенський договір 1938 року.

У 1938 році у Мюнхені було укладено угоду між Великою Британією, Францією, нацистською Німеччиною та фашистською Італією, яка передбачала передачу частини Чехословаччини Німеччині, Угорщині та Польщі.

 

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.