У Харкові щось роблять з радянським гербом на будівлі міськради. ОНОВЛЕНО
Медійний розголос вирішив проблему радянської символіки на харківській міськраді
1 липня 2022
Після розголосу, що міська влада у Харкові відмовляється демонтувати радянську символіку з будівлі міської ради, директор департаменту у справах інформації та зв'язків із громадськістю міськради Юрій Сидоренко повідомив, що міський голова Харкова Ігор Терехов доручив демонтувати найближчим часом радянську символіку.
А за кілька годин розпочався сам демонтаж. Однак, у фейсбук-групі "Харківська топонімічна група" Марія Тахтаулова повідомила, що насправді герб "не демонтують, а закривають".
![](/images/doc/5/6/561af4a-photo-2022-07-01-16-02-52.jpg)