Росіяни знищили ще одну пам'ятку в Україні

Російські агресори обстріляли та знищили пам'ятку архітектури радянської доби

У Харкові внаслідок російських ракетних обстрілів знищено пам'ятку архітектури - палац культури "Залізничник".

"18 серпня зранку внаслідок ракетних обстрілів росіянами було знищено палац культури "Залізничник" у Харкові. Це пам'ятка архітектури в стилі конструктивізму, яка була збудована 90 років тому за проєктом архітектора А. Дмитрієва", - ідеться у повідомленні Міністерства культури та інформаційної політики.

Будівлю почали зводити 1927 року за проєктом архітектора Олександра Дмитрієва у стилі конструктивізму. В експлуатацію будівлю було введено під час Голодомору, у 1932 р. Весь час існування виконував функцію будинку культури. 

 

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.