Рух ЧЕСНО відкрив виставку “Інфоспротив” в Києві

23 серпня у Києві відкрили вуличну виставку “Інфоспротив” про різні прояви українського інформаційного спротиву російським загарбникам

 

23 серпня на Контрактовій площі у Києві відкрили вуличну виставку "Інфоспротив" про різні прояви українського інформаційного спротиву російським загарбникам.

На виставці зібрано приклади нашого спротиву і показав, як на різних рівнях українці та світ давали інформаційну відсіч російській агресії. 

У колекцію ввійшли білборди, сітілайти, графіті, поштові марки, листівки та навіть пісні, які у різний час надихали і продовжують надихати українців на боротьбу та давали можливість і далі витримувати неабиякий натиск ворога.

"Головна мета нашої виставки — показати всім громадянам, що долучатися до інформаційного спротиву досить легко. Це важлива підтримка наших ЗСУ і протидія ворогу. Ми зібрали різні зразки інформаційного спротиву, які творили нові сенси й цінності нашого народу.

Після 24 лютого українці показали неабияку згуртованість, а це, своєю чергою, дає підстави говорити про потенційну перемогу нашої країни на інформаційному фронті. І наша виставка — яскраве тому підтвердження", — говорить лідерка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

"В межах цієї виставки Музей Майдану представив матеріали, які стосуються Революції Гідності. Але ми бачимо тут матеріали і з повстансько-визвольного року середини XX століття, і процес виборювання Незалежності на етапі розпаду Радянського Союзу.

Ми бачимо одну й ту ж закономірність: українці постійно борються за можливості, демократію і права, постійно борються з великою, габаритною системою, основою якої є неправда", — зазначає заступниця директора Національного музею Революції Гідності Ольга Сало.

Перші відвідувачі виставки мають змогу пограти у дартс і поцілити у державних зрадників України. З-поміж них, зокрема, є Віктор Янукович, Віктор Медведчук та Ілля Кива.

Також для киян та гостей столиці встановлена марка-фотозона "Бавовна над кримським мостом".

Виставка проходитиме у Києві за адресою Контрактова площа (біля колеса огляду), і триватиме по 3 вересня 2022 року. Доступ до експозиції безкоштовний, тож відвідати експозицію може кожен охочий. Також всі охочі можуть переглянути виставку у онлайн форматі.

Полювання на «Ворона»

Історія про участь росіян у Другій світовій війні «на іншому боці» неабияк псує пропагандистські кліше кремля. Про сотні тисяч росіян із тавром зрадників, колаборантів, запроданців, які співпрацювали з нацистами, намагаються не говорити. Особливо москву дратує будь-яка згадка про найвідомішого зрадника – генерала Власова.

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".