Петиція про перейменування площі Перемоги у Києві набрала достатньо голосів

Петиція про перейменування столичної площі Перемоги та демонтаж обеліску на ній набрала більше 6 тисяч голосів

Про це повідомляє видання Лівий берег.

 

30 серпня на сайті Київської міської ради була створена петиція щодо демонтажу обеліску Перемоги на площі Перемоги у Києві.

Автор петиції Ярослав Воропай зазначає, що "обеліск на площі перемоги не має ніякої історичної та естетичної цінності. Це просто істукан який тут залиши радянські окупанти". Також він відзначив необхідність повернути площі історичну назву - Галицька. 

22 жовтня стало відомо, що петиція набрала необхідний мінімум у 6 тисяч підписів. Тепер її мусить розглянути київський міський голова Віталій Кличко.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.