Національний науково-природничий музей потребує допомоги

Внаслідок ракетного обстрілу Києва 10 жовтня у будівлі Національного науково-природничого музею вибито вікна у кількох експозиційних залах

Внаслідок ракетного обстрілу Києва 10 жовтня будівля Національного науково-природничого музею постраждала.
Вибуховою хвилею було вибито вікна з боку внутрішнього двору музею в експозиційних залах геологічного, палеонтологічного та зоологічного відділів. Музейні колекції не постраждали. Руйнації зафіксовано поліцією, пошкодження оцінюють відповідні служби.
Музей звертається по допомогу. Установі вкрай необхідні матеріали або кошти на придбання матеріалів для оперативного ремонту вибитих вікон. 
Благодійний рахунок природничого музею:
UA 958201720313271001302009806
Код ЄДРПО19020229
Повна назва установи: Національний науково-природничий музей Національної академії наук України (скорочено ННПМ НАН України)
Якщо маєте можливість допомогти матеріалами – телефон директора з музейної та наукової роботи Червоненко Оксани Володимирівни +380503113256.
 

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.