На станції метро "Університет" планують встановити нові бюсти: опитування

На станції київського метро "Університет" хочуть прибрати бюсти російських видатних постатей.

Про це повідомляє Суспільне.Новини.

У 1960 році в центральній залі станції "Університет" встановили бюсти українських і російських письменників та вчених. Від початку вторгнення РФ в Україну, бюсти Пушкіна, Горького, Ломоносова та Менделєєва закрили дерев'яними дошками.

Зараз у нішах на станції розміщені бюсти Івана Франка, Тараса Шевченка, Олександра Богомольця, Григорія Сковороди.

В новому голосуванні у "Київ Цифровий" можна обрати, хто з'явиться на станції столичної підземки. У додатку представлені князі і педагоги, письменники і поетеси, вчені та лікарі, актори і дослідниці. Опитування триватиме до 24 травня.

 

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.