АНОНС: У Києві амазонки оповідатимуть про скарби скіфів

У неділю, 12 лютого, відбудеться театралізована екскурсія "Таємниці степових курганів" у Музеї історичних коштовностей України.

Войовнича амазонка запросить відвідувачів музею у загадкову Скіфію та розповість про звичаї, вірування та сакральні обряди свого народу.

Кожний зможе дізнатися, що приховують українські "степові піраміди", помилуватися скарбами скіфських володарів і побачити на власні очі, як відкрилася світу унікальна археологічна знахідка ХХ століття — славнозвісна царська пектораль.

 

Кількість місць обмежена, тож попередньо необхідно зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96 або за посиланням https://goo.gl/ZQjTYp

Вартість участі — 50 грн, без додаткової плати за вхід до музею чи Лаври. Прохід до Лаври через головну браму.

Місце: Музей історичних коштовностей України, вул. Лаврська, 9

Час: Неділя 12 лютого, о 14:00

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.

Вибір в умовах безнадії: Йосиф Зісельс у розмові із Мирославою Барчук

Подія за участі дисидента та громадського діяча Йосифа Зісельса і журналістки, телеведучої Мирослави Барчук відбулась 23 травня у просторі Українського ПЕН. Публікуємо текстову версію розмови на тему "Вибір в умовах безнадії", яку записала Таня Миронишена.

Степан Ленкавський: «Здобудеш Українську Державу, або згинеш у боротьбі за Неї»

6 липня виповнюється 120 років від дня народження Степана Ленкавського, одного із засновників та ідеологів Організації українських націоналістів, автора "Декалогу ОУН", в якому він виклав основні морально-етичні засади учасника національно-визвольних змагань. Саме принципова і непримиренна позиція до ворогів української державності послужила підставою для заведення на нього органами нкгб оперативної справи і планування заходів щодо його ліквідації.