РЕЗУЛЬТАТИ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПІДТРИМКУ "ІСТОРИЧНОЇ ПРАВДИ"

22 серпня 2017 року "Історична правда" звернулася до своїх читачів із редакційним зверненням "Закритися, чи змінитися".

Наша команда оголосила кампанію збору коштів "Від Незалежності до Незалежності". Ми мали зібрати 1 мільйон гривень від 26-го Дня Незалежності 24 серпня 2017 року до 100-річчя проголошення Незалежності УНР 22 січня 2018 року.

Перевірка надходжень забрала трохи більше часу, ніж планувалося. Близька 15 тисяч гривень через певні технічні причини банк не зарахував на рахунки ІП.

Поза тим маємо із вдячністю повідомити нашим читачам, що доброчинці пожертвували необхідну суму для того, щоб "Історична правда" не тільки не закривалася, а стала кращою.

Загальна сума пожертв склала 1 мільйон 76 тисяч 608 гривень.

Ближчим часом ми докладніше поінформуємо наших читачів про перебіг краудфандінгу, структуру пожертв, повідомимо про склад Наглядової ради та принципи звітування.

Відповіді на найбільш поширені питання доступні у нашій редакційній колонці "Що ми зробимо із вашими грошима?"    

Читайте також: 

"Історична правда": закритися чи змінитися? ЗВЕРНЕННЯ РЕДАКЦІЇ

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер Леонід Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."