Пемброк коледж надає дослідницькі стипедії для студентів-істориків

Один з найпрестижніших коледжів Кембриджського університету (Велика Британія) - Пемброк Коледж (Pembroke College) - відкрив для українських студентів та студенток 10 повних стипендій для участі в Літній дослідницькій програмі в онлайн форматі

Про це повідомляє Українське товариство Кембриджського університету повідомляє, що Пемброк Коледж (Pembroke College) відкрив для українських студентів та студенток 10 повних стипендій для участі в Літній дослідницькій програмі в онлайн форматі.

На стипендію можуть претендувати студенти та студентки, які мають повну афіліацію з котримось з українських університетів. На програму буде прийнято лише найкращих студентів та студенток.
У програмі не передбачене пряме аплікування - кандидатів та кандидаток повинна номінувати академічна інституція, в якій студент/студентка навчається.
Критерії вимог до номінантів та номінанток можна знайти тут.
В межах Літньої дослідницької програми можна студіювати ключові дисципліни гуманітарного корпусу: англійську мову (креативне письмо та візуальну культуру), історію, середньовічну французьку літературу, політику та політичну думку, теологію.
Реченець - 31 травня 2022 р.
 

Мальтійський лицар – в оперативній розробці нквс

"Протягом кількох місяців у Парижі існує організована Токаржевським таємна організація під назвою «Орден Св. Юра» (ім’я Петлюри). Ця організація… налічує близько 20 осіб… Мета організації достеменно не з’ясована. Кажуть, що цим таємним товариством керував Василь Вишиваний…"

Австралійські українці у В’єтнамській війні

Народились у Німеччині, жили в Австралії, воювали у В’єтнамі на боці США. Матеріали австралійського національного архіву, реєстр ветеранів, журнали бойових дій розкривають крихти інформації про покоління українських мігрантів, яке було створене однією війною та потрапило на іншу.

"Пам’ять може зробити нас людьми, які змінять Україну", - Максим Остапенко

Інтерв’ю з директором "Києво-Печерської лаври" для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

"Мене 2-річну витягнули з-під мертвої мами". Радіо Свобода побувало в селі Угли, що пережило Волинську трагедію

Сарни ‒ Український інститут національної памʼяті отримав звернення від польської громадянки Кароліни Романовської щодо можливості проведення пошуку та ексгумації останків членів її родини, яких убили 12 травня 1943 року. УІНП погодив ці пошукові роботи в селі Угли Рівненської області на 2025 рік. Радіо Свобода поїхало в село Угли, що у Сарненському районі Рівненщини, щоб дізнатися, що там нагадує про трагедію 81-річної давнини? Що залишилося у пам'яті місцевих жителів про ті страшні часи в роки Другої світової війни?