Пемброк коледж надає дослідницькі стипедії для студентів-істориків

Один з найпрестижніших коледжів Кембриджського університету (Велика Британія) - Пемброк Коледж (Pembroke College) - відкрив для українських студентів та студенток 10 повних стипендій для участі в Літній дослідницькій програмі в онлайн форматі

Про це повідомляє Українське товариство Кембриджського університету повідомляє, що Пемброк Коледж (Pembroke College) відкрив для українських студентів та студенток 10 повних стипендій для участі в Літній дослідницькій програмі в онлайн форматі.

На стипендію можуть претендувати студенти та студентки, які мають повну афіліацію з котримось з українських університетів. На програму буде прийнято лише найкращих студентів та студенток.
У програмі не передбачене пряме аплікування - кандидатів та кандидаток повинна номінувати академічна інституція, в якій студент/студентка навчається.
Критерії вимог до номінантів та номінанток можна знайти тут.
В межах Літньої дослідницької програми можна студіювати ключові дисципліни гуманітарного корпусу: англійську мову (креативне письмо та візуальну культуру), історію, середньовічну французьку літературу, політику та політичну думку, теологію.
Реченець - 31 травня 2022 р.
 

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.