До Музею історії України у Другій світовій війні повернули експонати
Експонати використовували для несення варти на вулицях міста
24 травня 2022
Про це повідомляє Вечірній Київ.
![](/images/doc/e/d/ed7f03e-283851940-5101542109958583-5628808771797879905-n.jpg)
До Музею історії України у Другій світовій війні повернули експонати — бойову техніку, яка брала участь в обороні столиці в найскладніший період.
У музеї пояснили, що експонати використовували для несення варти на вулицях міста. Для цього з п'єдесталів зняли найновіші зразки техніки, які є в експозиції. Всі вони були у відмінному стані.
"Після тривалої відсутності додому, на територію Меморіалу, повернулися наші експонати. Запитаєте, де були? Півтора місяця несли варту на вулицях Києва. Вони тримали оборону в найскладніші, найважчі дні захисту української столиці, протистояли нашестю ворожої орди. Дякуємо за службу!", — сказали у музеї.