На Одещині нарешті демонтували пам'ятник Карлу Марксу

Також перенесуть на територію церкви РПЦ пам'ятник Дмітрію Донскому

Про це повідомляє Суспільне.

Монумент розташований перед будівлею міської ради Арцизу. Його планують перенести до музею. Така сама доля чекає й на ідентичний пам'ятник в селі Холмське Арцизької міської громади.

Рішення про демонтаж та видозміну ряду пам'яток прийняли на сесії Арцизької міської ради. Серед іншого планують перенести на територію храмового комплексу пам'ятник Дмітрію Донському та двом монахам: Ослябя та Пєрєсвету, а також на монументі Загиблим Воїнам змінити дату з "1941-1945" на "1939-1945" роки та змінити підпис з "Ніхто не забутий ніщо не забуто" російською на "Ніколи знову".

 

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.