В Ізмаїлі похитнувся культ Суворова

Головний проспект міста Ізмаїл, який мав назву Суворова, перейменували на проспект Незалежності

Ізмаїльська міська рада ухвалила перейменувати проеспект Суворова на проспект Незалежності, а місцевий музей Суворова перетворити на Ізмаїльський міський військово-історичний музей.

Також спеціалізована загальноосвітня школа №1 ім. А.В. Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови позбудеться імені російського полководця-рабовласника.

З пам'ятником Суворову, за словами міського голови, поки що нічого не можна робити, оскільки він має статус пам'ятки національного значення. Тимчасово навколо пам'ятника буде встановлено паркан.

 

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.