Херсонський художній музей просить надіслати селфі минулих років

Музейники просять надсилати світлини минулих років, зроблені в Херсонському художньому музеї

Про це музей повідомляє у Фейсбуці.

 

"Підтримай пограбований художній музей у день музейних селфі!", - йдеться у повідомленні.

У третю середу січня кожного року в світі відзначається День музейних селфі (Museum Selfie Day), коли можна прийти до будь-якого музею та сфотографуватися з улюбленим експонатом. Цьогоріч дата флешмобу припадає на 18 січня.

Херсонський художній музей не пропонує робити селфі на фоні музейної будівлі, як це було під час ковідного карантину, адже Херсон обстрілюють росіяни.

Натомість музейники просять надсилати світлини минулих років, зроблені в Херсонському художньому музеї. Так Museum Selfie Day 2023 стане чудовою нагодою висловити свою підтримку пограбованому російськими окупантами музею.

"Ваші селфі, зроблені в музеї до початку повномасштабної війни, до окупації Херсона, є історичними документами. Поділіться ними з музеєм і всім світом!", - зазначають у музеї.

Світлини просять запостити у соцмережах (Facebook, Instagram, Twitter) з хештегами #MuseumSelfie #MuseumSelfieDay2023 #art_museum_ks.

 

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер Леонід Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."