У Мелітополі окупаційна адміністрація почала змінювати назви вулиць

Окупаційна влада Мелітополя має на меті повернути "історичні назви вулиць"

Про це заявила окупаційна адміністрація Мелітополя.

"55 вулиць, 30 провулків та 1 площа отримають колишні назви", - йдеться у повідомленні.
Окупанти взялися замінювати всі українські назви вулиць, замість них повертають радянські. Але разом з тим перейменовувати вирішили нейтрально названі вулиці, та навіть вулиці названі на честь радянських діячів.
Наприклад, провулки академіка Корольова, під його керівництвом якого було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснено перший політ людини (Юрія Гагаріна) в космос та вихід людини в космос, вирішили перейменувати на честь революціонера Валеріана Куйбишева.
Вулицю радянського льотчика, героя Другої світової Амет-Хана Султана назвали "Октябрьская".
А вулицю генерала Івана Петрова, який керував обороною Одеси від німецьких військ у 1941 році, перейменували на честь чекіста В'ячеслава Менжинського.
Площу Соборну в історичному центрі Мелітополя окупанти перейменують на Революційну.
 

Політичний марафон: від кандидата до депутата

"Із задоволенням можу констатувати той факт, що на виборчу компанію я не витратив ані копійки, Сьогодні це звучить, мабуть, одіозно, але так дійсно було".

Інший першотравень. Маївка з шашликами як київська традиція

Як в Києві святкували перше травня за триста років до появи дня міжнародної солідарності трудівників

Прапори УНР у Севастополі: правда, яку намагалися стерти з історії

Крим вже був українським — і ми вже його визволяли. 1918 рік, прапори УНР у Севастополі, добровольці, які ішли в бій із романтикою в серці. Про той забутий тріумф і його значення для сучасної боротьби розповідає історик Сергій Громенко, кандидат історичних наук, автор книги "Забута перемога. Кримська операція Петра Болбочана".

Биківнянський меморіал: пам'ять про вбитих заради живих

30 квітня 1995 року громадський діяч, один із фундаторів Українського товариства "Меморіал", багаторічний дослідник Биківні Микола Лисенко занотував у своєму щоденнику: "30-го, в неділю, відбулося відкриття Меморіального комплексу на Биківнянських могилах. Це за поданням т-ва "Меморіал" та інституту історії України. Відкривав Київський мер Леонід Косаківський, але людей було небагато. Ми були там усією родиною з 9 до 13 год."