Прощання із Василем Овсієнком відбудеться в Києві

Прощання з покійним Василем Овсієнком відбудеться 21 липня в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці у Солом'янському районі Києва.

Про це повідомив історик, Народний депутат України Володимир В'ятрович.

Прощання з покійним Василем Овсієнком відбудеться в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці (на Совках) Солом'янського району, вул. Каменярів 15.

Попрощатись з паном Василем можна з 8:00 до 10:00.

Заупокійна відправа відбудеться з 10:00- 12:00.

О 12 годині поховальна процесія вирушає до села Ставки Житомирської області, Радомишльського р-ну, де Василь Овсієнко волів бути похованим.

Нагадаємо, політв'язень радяньких концтаборів, філософ, публіцист, історик дисидентського руху Василь Овсієнко помер 19 липня на 75-му році життя внаслідок тривалої хвороби. 

 

«Сувенір» для засновника Служби безпеки ОУН Миколи Лебедя

До постаті засновника, організатора і першого керівника Служби безпеки (СБ) ОУН Миколи Лебедя була прикута особлива увага органів КГБ. Навіть коли він опинився далеко за океаном, у США, до нього намагалися підіслати агентів, дізнатися про його погляди, вивідати плани, вчинити гучну провокацію і навіть мали намір за його допомогою реанімувати пошуки золота ОУН, закопаного у прикарпатських лісах.

Леся Гасиджак: «Пам’ятання минулого робить нас українцями»

Публічне інтерв’ю з Лесею Гасиджак, очільницею Музею Голодомору, у рамках виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова.

Хто насправді була дружиною гетьмана Мазепи

На Афоні знайдено унікальний рукопис, а в ньому — її ім’я, і це не Ганна Фридрикевич.

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.