У Херсоні з'явився проспект Романа Шухевича та провулок Отамана Сірка

У Херсоні перейменували 24 топонімів.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко. 

Нові імена отримали 24 об'єкти: 16 вулиць, 1 площа, 1 проспект, 2 проїзди та 4 провулки.

Назви обирали на відкритому голосуванні, яке проводили на сайті Херсонської міської військової адміністрації з 23 по 29 березня 2024 року. Участь у ньому могли взяти всі охочі.

Відтак, проспект Кутузова містяни перейменували на честь головнокомандувача УПА Романа Шухевича. Провулок Станіславського – на провулок Отамана Сірка. Також у Херсоні з'явилася вулиця Павла Чубинського, Левка Лук'яненка, Леся Курбаса, Олени Пчілки.

Повний список нових вулиць в Хесоні можна переглянути за посиланням

 

 

Як УНР вводила єврочас. У 1918-му годинники переводили на 68 хвилин

"Україна розриває рішуче старі примусові зв'язки з Московщиною, зв'язується тісніше з західною Європою, водночас приймаючи і спільний час, вагу і міру, тому що різниці дуже ускладнюють зносини, торгівлю та подорожі..."

Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Нам слід якнайшвидше завершити процес формування української політичної нації»

Розмова з Іванною Климпуш-Цинцадзе – головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у 2016-2019 роках.

Андрій Андрушків: "Дереву пам'яті потрібен гумус з історій"

Публічне інтерв'ю із магістром богослов'я, військовослужбовцем ЗСУ Андрієм Андрушківим у рамках виставки ГОЛОСИ Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

Котлета по-київськи. За лаштунками найганебнішої промови президента Буша

Сьогодні багато хто справедливо обурюється ідіотським меню на честь початку російського головування в Радбезі ООН. Саме це головування означає остаточний колапс світової безпекової архітектури. Раду Безпеки ООН очолює агресор. Тому котлета по-київськи у тому меню асоціюється із промовою, яку виголосив президент США Джордж Буш 1 серпня 1991 року у Верховній Раді України.